איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

טרנדים עכשוויים שקיימים בבתי יוקרה בסביון-הכירו את מרתפי היין שנמצאים בתוך בתי יוקרה בסביון  

 יש כל מיני טרנדים עכשוויים שקיימים במגורי יוקרה בישראל, מגורים מסוג זה כוללים וילות בסביון או בתים למכירה בסביון, אחד הטרנדים העכשוויים שניתן למצוא בתוך בתי יוקרה בסביון הינם מרתפי יין.
ישנם לקוחות רבים עם רצונות שונים וחלומות שונים ויש גם לקוחות שקנו בתים למכירה בסביון כדוגמת אחוזות, קוטג'ים או וילות בסביון או בתי יוקרה בסביון מסוג זה או אחר או מגרשים שבתכנון העתידי ניתן יהיה לבנות מרתף יין.
אז מה צריך לקחת בחשבון אם רוצים לקנות בתי יוקרה בסביון ולבנות או להקצות חלק מהבית לתכנון מרתף יין?
יש לקחת בחשבון שמירה על טמפרטורה נכונה לאחסון וללמוד מה הטמפרטורה הנכונה שיש להגיש את היין לשתייה ליינות שונים יתכן שיהיו טמפרטורות שונות, כמו כן בעלי וילות בסביון אשר קנו בתים למכירה בישוב למדו בנושא זה שיש מעבר לשמירה על הטמפרטורה גם לשמור על הזרמת אוויר טובה, שימוש בסוג מסיים של תאורה ועוד.
יתרה מכך, בעלי אחוזות בסביון למדו גם כי יש חשיבות למיקום של מרתף היין וזאת בשל החשיבות של שמירה על טמפרטורה נכונה ושיקולי לחות, שכן קיים הבדל בין  הקמת חדר יין במרתף או בחדר בבית, כמו כן יש לקחת בחשבון כמה מקום רוצים להקצות וכמה בקבוקי יין רוצים לאחסן, גודל וחומרי גלם של תקרה ושל דלתות ובנוסף לקחת בחשבון שיקולי אסתטיקה ותאורה.
אז, גם אתם רוצים לקנות בתים למכירה בסביון?
וילות בסביון?
קוטג'ים או אחוזות?
והכל בישוב היוקרתי שמהווה המקום הטוב ביותר למגורים מכל אפשרויות מגורי יוקרה בישראל
התקשרו עוד היום
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
052-2321675

לגלריית נכסים נוספים היכנסו לאתר אל הנכס סביון יגאל רודה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים