איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אדריכלות בתי יוקרה בסביון  

 
אדריכלות בתי יוקרה בסביון או אדריכלות של בית אשר שייך ונכלל בהיצע בתים למכירה בסביון כדוגמת וילות בסביון או קוטג'ים מאפשרת לא פחות ממגורי יוקרה ובאנגלית luxury living.
אם תכירו את היצע בתים למכירה בסביון תוכלו להתרשם שבישוב יוקרתי זה ניתן למצוא בתים למכירה אשר מאפשרים מגורי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר וכן בתי יוקרה בסביון אשר מוצעים למכירה הינם בחלקם שייכים לנבחרת הבתים המפוארים בישראל.
בין אם המדובר על קוטג'ים או וילות בסביון או אחוזות מפוארות, תוכלו לראות שקיימים שטחים רבים בנויים וכן על שטח המגרש אשר מותאמים לאירוח ולחוויה, התכנון של אדריכלות הפנים ושל אדריכלות החוץ מאופיין בסטנדרט גבוה מאד, מפרט טכני ברמה גבוהה PREMIUM  שמהווה הבסיס למגורי יוקרה luxury living
בנוסף לשטחי החוויה והאירוח הרבים, בעלי אחוזות או וילות בסביון וכן בהתאמה גם בעלי קוטג'ים בישוב אשר משויכים למגזר הדתי לוקחים בחשבון בתכנון גם שתהיה אפשרות לסוויטות נפרדות שיאפשרו פרטיות רבה למשפחה שמגיעה להתארח בסוף השבוע.
אדרכילות של בתי יוקרה בסביון מאופיינת על ידי שימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים וכן בעלי בתים בסביון מסוג וילות, קוטג'ים וכדומה שמים דגש גם על שימוש במערכות אבטחה מתקדמות.
 

 לפרטים נוספים ולסיור אישי:
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
אוהב את העבודה
052-2321675


לגלריית הנכסים המלאה עם מחירים ותמונות בתים בסביון.
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
 

 
אפיק פרסום בניית אתרים