איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לדעת אלו בתים הגיעו לקו הגמר של מגורי יוקרה בישראל? וילות בסביון, קוטג'ים מעוצבים, מגרשים עם זכויות בניה, נחלות עם היתרים לבניית חוות סוסים ובתי יוקרה בסביון אשר מוצעים למכירה מתוך כלל בתים למכירה בסביון  

 
מגורי יוקרה בישראל מבוקשים מאד על ידי בעלי ההון, רבים רוצים לדעת אלו בתים הגיעו לקו הגמר של מגורי יוקרה בישראל. לפי גורמי היצע וביקוש ניתן להעיד כי הישוב סביון גני יהודה הינו הישוב המבוקש ביותר למגורי יוקרה. בישוב ניתן למצוא וילות בסביון, קוטג'ים מעוצבים ארכיטקטונים, מגרשים עם זכויות בניה ואחוזי בניה לפני ואחרי תשלום היטל השבחה, נחלות עם היתרים לבניית חוות סוסים ובתי יוקרה בסביון אשר מוצעים למכירה מתוך כלל בתים למכירה בסביון.

כל אלו ביחד ולחוד לאחר בחינת שוק המקרו שסוקר את קשת היצע, המחירים, האפשרויות של מגורי יוקרה בישראל ובחינת שוק המיקרו אשר מאופיין בבחינה וראייה נקודתית, המסקנה המתבקשת היא שהבחירה הטובה ביותר של מגורי יוקרה בישראל ניתן למצוא בישוב סביון גני יהודה.

בתי יוקרה בסביון, בתים למכירה בישוב כדוגמת נחלות ומגרשים,קוטג'ים, אחוזות עם מנחת מסוקים,  וילות בסביון וכדומה מהווים התמורה הטובה ביותר לכסף בשוק בתי היוקרה בישראל.

אז, אם גם אתם רוצים להנות מluxury living , מפרט premium  משובח, אדריכלות ארכיטקטונית של בתים מפוארים בישראל, צרו קשר עוד היום.

רוצים לדעת עוד על בתים מפוארים בישראל או על בתי יוקרה למכירה בסביון?

לתאום פגישה,
יגאל רודה- אל הנכס
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=707
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים