איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות בתי יוקרה בסביון עם כרם פרטית לגידול ענבים? וילות בסביון, אחוזות וקוטג'ים מפוארים כוללים עיצוב גינות יוקרה של אדריכלי הנוף המובילים בישראל  

בתי יוקרה בסביון בחלקם כוללים אדריכלות נוף מיוחדת כדוגמת הקמת כרם פרטית לגידול ענבים על שטח המגרש באופן שמשתלב תכנונית, עיצובית עם עיצוב הבית. וילות בסביון, אחוזות וקוטג'ים מפוארים מאופיינים
בעיצוב הייחודי ובתכנון קפדני של אדריכלות נוף אשר כולל פינות קסומות כדוגמת פינות תבלינים, פרדסים וכן אף כרם ענבים.

בעלי בתי יוקרה בסביון חובבי יין אשר החליטו להקים מעבר לנוי כרם ענבים לדוגמא בשטחן של אחוזות בסביון או אף נחלות היו צריכים לקחת בחשבון מספר פרמטרים: רכישת שתילי מטעים, שימוש בדשנים וזבלים, שימוש בחומרי הדברה, מים, מכונות, רכבים, ציוד לתחזוקה, עלות עובדים שכירים או קבלנים עצמאיים לעבודה ולתחזוקה ועלויות נוספות.

הקמה של כרם ענבים, גפן  או אף תחזוקה של יקב פרטי מהווה הגשמת חלום עבור רבים, חלום מסוג זה תוכלו להגשים באמצעות רכישת בתים למכירה בסביון או באופן פרטני רכישה של וילות בסביון, אחוזות או נחלות.

לא צריך לנסוע לנסוע לאיטליה בכדי להנות מיין סנג'ובה, או להגיע לגרמניה  בשביל יין מסוג ריזלינג או להגיע לצרפת בכדי להנות מיין מסוג שרדונה, בתים למכירה בסביון מובילים במגורי יוקרה בישראל ומעבר לכך שמהווים בתים מפוארים בישראל, עצם היותם כוללים בחלקם כרם ענבים פרטית מאפשרים לחובבי היין והקולינריה להגשים חלום.

אז גם אתם רוצים להגשים חלום ולקנות בתי יוקרה בסביון עם כרם פרטית לגידול ענבים.

התקשרו עוד היום
נשמח לתאם פגישה עמכם,
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675

לגלריית הנכסים המלאה עם תמונות ומחירים
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
אפיק פרסום בניית אתרים