איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים להכיר את המדרג המנצח של בתי היוקרה בישראל? Scale בתי יוקרה בסביון כולל וילות בסביון, מגרשים בסביון הוותיקה או החדשה, נחלות אחוזות או קוטג'ים למכירה בסביון  

בתי יוקרה בסביון כולל שלל דוגמאות של בתים מפוארים בישראל, בישוב יוקרתי זה תוכלו למצוא וילות בסביון, מגרשים בגדלים שונים בסביון הוותיקה או החדשה עם היתרי בניה ותכניות אדריכליות מוצעות ובלי, נחלות עם שטח מגרש גדול, אחוזות, או קוטג'ים למכירה בסביון,

כל אלו שייכים ומהווים חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהמדרג המנצח של בתי היוקרה בישראל.

הבתים שציינו לעיל שייכים למדרג בתי יוקרה בישראל ומצויים בראש הרשימה שכן הבחירה בהם בסופו של דבר הינה באופן מובהק מהווה התמורה הטובה ביותר מכל בתי היוקרה בישראל אשר מצויים ביישובי היוקרה.
דירות במגדלי יוקרה גם שייכות למדרג מגורי היוקרה, אך אין מה להשוות ביניהן ולא משנה היכן מצויות, לבין בתי יוקרה בסביון, שכן הישוב סביון גני יהודה הינו המקום הטוב ביותר לגור בו.

בישוב יוקרתי זה תמצאו בתים פרטיים צמודי קרקע עם בריכות עד חצי אולימפיות אשר אדריכלים, מעצבי פנים וכן אנשים רבים מציגים אותם כדוגמאות לעצם היותם הבתים המפוארים ביותר בישראל, בנוסף מגורים בבית פרטי כדוגמת וילות, קוטג'ים או אחוזות מאפשרים פרטיות מקסימלית עם אפשרויות רבות לבניה על שטח המגרש של שלל שטחי חוויה ואירוח, החל ממגרשי טניס ומגרשי כדורסל, פרדסי תפוזים, מטע גפנים ופינות תבלינים ועד לחדרי ג'ימבורי, יקב פרטי, חדרי קולנוע, ג'ימבורי ומספרות, דבר אשר ניתן לאפשר מבחינה תכנונית באופן פרטי רק בבתים צמודיי קרקע.

לא זו אף זו, הישוב סביון גני יהודה בניהול מועצה מקומית סביון מעבר לכך שנמצא מבחינה גאוגרפית במיקום מעולה בבקעת אונו, משויך במסגרת המדד החברתי כלכלי של המדינה, כאשכול 10 מטעם הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מצוי במיקום מעולה ומוביל בקטגוריות של חינוך, תרבות וספורט.

מטעמים אלה ועוד, מגורים בישוב סביון גני יהודה ובאופן פרטני קניה של בעלי ההון ותושבי החוץ של וילות בסביון מעוצבות ומפוארות, מגרשים בסביון הוותיקה או החדשה, נחלות על שטח מגרש גדול, אחוזות מפוארות או קוטג'ים בנויים למכירה בסביון מובילים ומצויים במקומות הראשונים במדרג בתי יוקרה בסביון בפרט ובישראל בכלל.
 
אל הנכס- יגאל רודה, מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון גני יהודה, וילות, נחלות, מגרשים, אחוזות וקוטג'ים.
אל הנכס תיווך יוקרה
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=783
אפיק פרסום בניית אתרים