איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה היו הנספחים שצורפו לחוזה מכרז מגרשים בסביון של רשות מקרקעי ישראל והאם פשוט יותר היה לקנות וילות בסביון, קוטג'ים או בתי יוקרה בסביון ממוכרים פרטיים?  

 
בעבר התנהל מכרז מגרשים בסביון שמספרו מר 316/2018 ונוהל על ידי רמ"י(רשות מקרקעי ישראל) שבו הזמינו להציע הצעות לרכישת זכויות חכירה, אך השאלה הנשאלת היא האם עדיף לקנות וילות בסביון, קוטג'ים או בתי יוקרה בנויים בסביון או נחלות ממוכרים פרטיים בישוב היוקרתי.

מכרז מגרשים בסביון הזמין אנשים להציע הצעות לרכישה של זכויות חכירה, ייעוד הקרקע היה לבניה של צמודי קרקע למגורים ובתנאי המכרז צוינו כל התנאים והפרטים לרבות מספר יחידות דיור, מועדים ולוחות זמנים, תנאים, ערבויות, הפרות, מדיניות ביטול, תשלומים, אספקטים תכנוניים ועוד.

בנוסף תנאי מכרז מגרשים בסביון זה כלל רשימת נספחים כדוגמת טופס הצעה, נוסח חוזה חכירה, חוק מקרקעי ישראל משנת 1960, נוסח ערבויות לקיום ההצעה, נוסח חוזה לביצוע תשתית שייחתם עם חברת א.ס.ת תכנון והקמת פרויקטים בע"מ, מכתב שנכתב על ידי מועצה מקומית סביון, החלטת מועצה 1502ותצהיר, תקנוני התכניות ותשריטי המגרשים.
תהליך של מכרז מגרשים בסביון הינו מורכב וכן תהליך קניה של בתים למכירה בסביון שבהם ניתן למצוא את הבתים היפים בארץ, שכן בתי יוקרה בסביון נמצאים ב- TOP  של סולם בתים מפוארים בישראל הינו תהליך מורכב אף הוא, גם בכדי לסיים בהצלחה תהליך קניה של וילות בסביון, אחוזות, נחלות או אפילו קוטג'ים בסביון או מגרשים או זכויות חכירה של מגרשים מאדם פרטי או מחברה שהוא מנהל דורשת מיומנות גבוהה, מקצועיות, דיסקרטיות  ויכולות ניהול משא ומתן גבוהות.

תיווך יוקרה הינו תחום מורכב והתשובה לשאלה איזו אפשרות עדיפה, האם קניה של וילות בסביון, קוטג'ים, אחוזות וכדומה או לחילופין השתתפות במסגרת מכרז מגרשים בסביון  מושפעת מכמה פרמטרים ושיקולים.
רוצים לדעת עוד על מכרז מגרשים סביון או על בתי יוקרה בסביון?

התקשרו עוד היום
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון אל הנכס תיווך יוקרה
נחלות, קוטג'ים, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=781


 
אפיק פרסום בניית אתרים