איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים למכירה בסביון או בתי יוקרה בסביון בנויים או הזדמנות לקנות נדל"ן בסביון מסוג וילות בסביון או בתצורת מגרשים בסביון או נחלות  

 
נדל"ן בסביון מהווה התמורה הטובה ביותר לכסף וכולל וילות בסביון יוקרתיות ככל שיהיו, מגרשים בסביון, נחלות שמהוות משק חקלאי, קוטג'ים וגם אחוזות. אז אם ברצונכם לקנות בתי יוקרה בסביון או אם ברצונכם לקנות בתים למכירה בסביון שווה להתייעץ עם מומחים בתחום תיווך יוקרה.

שווי נדל"ן בסביון משתנה לפי סוגי הבתים, בתי יוקרה בסביון קיימים על מגרשים שונים, במיקומים שונים בישוב היוקרתי, בגדלי בתים שונים ומאופיינים במפרטים שונים.

אדריכלות יוקרה כוללת סגנונות עיצוב שונים.

עסקה של קניה או מכירה של וילות בסביון, אחוזות וקוטג'ים בסביון מאד מורכבת ובנוגע לעסקה של מגרשים בסביון או נחלות שמהוות משק חקלאי וכוללות משקי עזר יש עוד נדבכים נוספים שצריך לקחת בחשבון.

וילות כפריות עם בריכות שחיה, וילות בודדות על מגרש, קוטג'ים מרהיבים ביופיים, סגנונות עיצוב יוקרה איטלקי, פרובנס, אירופאי ועוד מאפיינים גם בתים למכירה בסביון, גינות פסטורליות אדריכליות עם עצים בוגרים וצעירים ופינות תבלין,  בתים מפוארים במיקומים מבוקשים, אחוזות אלגנטיות והכל בסטנדרט גבוה, פרגולות, דקים מהודרים, גזיבו, מערכות מחשוב טכנולוגיות מתקדמות, ניצול אנרגיה אקולוגית, וויטרינות ייחודיות, שטחי חוויה רבים  ועוד הרבה מעבר ניתן למצוא  בסקטור בתי יוקרה בסביון.

עסקאות מכר של בתי יוקרה בסביון מורכבות והסיכוי הגבוה לסגירת עסקה הוא רק עם המומחים והטובים ביותר.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- תיווך יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=777
 

אפיק פרסום בניית אתרים