איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

משמעות של תשלומי רשות מקרקעי ישראל עבור אלו שקנו וילות בסביון או מגרשים בסביון או נחלות בסביון, בתי יוקרה בסביון, מקצוענות מהשורה הראשונה  

 
רוצים לקנות בתים למכירה בסביון? בדקתם והבעלים של הקרקע אינם פרטיים אלא מנוהלים על ידי רמ"י ורוצים לדעת מה המשמעות של תשלומי רשות מקרקעי ישראל עבור אלו שקנו וילות בסביון או מגרשים בסביון או נחלות בסביון, בתי יוקרה בסביון מקצוענות מהשורה הראשונה.

תשלומים שמשולמים עבו רשות מקרקעי ישראל הם חלק מהתשלומים אשר קיימים במסגרת עסקאות נדל"ן בסביון, בין אם המדובר על וילות בסביון או קוטג'ים וכן אחוזות ובין אם מדובר על מגרשים או נחלות בסביון והכוונה היא לתשלומים לרשות מקרקעי ישראל ותנאים אשר קשורים לזכויות חכירה במגרש.

דמי הסכמה: תשלום לרשות מקרקעי ישראל עבור תנאי למתן הסכמת רשות מקרקעי ישראל לצורך העברה של זכויות החכירה בנכס לצד ג'.
יש לציין שתשלום דמי הסכמה לרשות מקרקעי ישראל אינו נגבה "מנכס מהוון".

היוון:  חישוב כלכלי מספרי של ערך כלכלי, אותו ערך כלכלי של התשלומים העתידיים לרשות מקרקעי ישראל וזאת בשל תקופת החכירה או יתרתה בתשלום  אחד בלבד, חד פעמי שישולם מראש
תשלום דמי ההיוון פוטר את חוכר או חוכרי הנכס מתשלום דמי הסכמה לרשות מקרקעי ישראל בעת שיבקש או שיבקשו להעביר זכויותיו לצד ג' ומתשלום דמי חכירה במהלך החכירה.
 
דמי היתר:  תשלום אותו גובה רשות מקרקעי ישראל מהחוכר או החוכרים וזאת כתנאי למתן הסכמתו של רשות מקרקעי ישראל בשלושת המקרים הבאים:


 1)מימוש זכויות בנייה במקרקעין אשר לא הוענקו לחוכר בהסכם החכירה, לדוגמא בהסכם החכירה המקורי של מגרשים בסביון ניתן לבנות 150 מ"ר וכיום רוצים לבנות 30 מ"ר נוספים.
ו/או
 2)  בגין שינוי ייעוד הנכס, לדוגמא לשנות ייעוד של מגרשים בסביון מייעוד חקלאי לייעוד של מגורים לצורך בניה של וילות בסביון, קוטג'ים יפים או אחוזות.
ו/או
 3) בגין פיצול חלקה  וכאן הכוונה לפרצלציה.
 
נציין שתיווך יוקרה דורש מיומנות רבים, ליווי עסקת מכר של בתים למכירה בסביון או הובלה להבשלה של רצונות הצדדים מוכרים וקונים כאחד והצלחה בתהליך של מכירה של וילות בסביון, אחוזות, קוטג'ים ואף נחלות דורש מקצועיות ומיומנות רבה.

יש עוד הרבה תשלומים שצריך לקחת בחשבון לפני שמבצעים עסקת נדל"ן בסביון.

מאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי
אז רגע לפני קניה של בתי יוקרה, יש להתייעץ עם המומחים.


התקשרו עוד היום
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
נחלות, אחוזות, וילות, קוטג'ים ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=624
 

אפיק פרסום בניית אתרים