איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם ניתן לזכות בחוויית LUXURY LIVING FIRST CLASS אם קונים נחלה בגני יהודה או נחלות למכירה בישוב סביון גני יהודה? בתי יוקרה בסביון מוצעים למכירה בישוב היוקרתי במסגרת בתים למכירה בסביון  

מה ישוב היוקרה המוביל שבו ניתן לזכות בחוויית LUXURY LIVING FIRST CLASS ? והאם אם קונים נחלה בגני יהודה או נחלות למכירה בישוב סביון גני יהודה? והאם עדיין ניתן למצוא בתי יוקרה בסביון אשר מוצעים למכירה בישוב היוקרתי בכלל מסגרת בתים למכירה בסביון?

ישוב היוקרה המוביל שהוגדר לפי המדד החברתי כלכלי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כאשכול 10, כלומר המוביל בראש הטבלה במדד הינו סביון גני יהודה.

בישוב יוקרה זה ניתן לקנות בתי יוקרה אשר כוללים גם אך לא רק וילות בסביון, אחוזות וקוטג'ים אשר בכולם ניתן לזכות באופי צביוני של מגורי יוקרה או במילים אחרות luxury living first class.

לא רק בתים למכירה בסביון כמו וילות , אחוזות וקוטג'ים ניתן למצוא בישוב יוקרה זה, אלא גם רכישה של נחלה בגני יהודה או נחלות בישוב סביון גני יהודה גם ניתן לרכוש.

מגורי יוקרה מובילים בעיצוב ובתכנון וכן בחומרים ולעיתים בתוך בתי יוקרה בסביון ניתן למצוא שימוש בטכנולוגיות חדישות וניצול מקסימלי של משאבי הטבע באמצעות בניה אקולוגית.

בריכות, סוויטות נפרדות, חדרי אוכל מרווחים, חניות לעשרות אנשים, יקבים, מגרשי כדורסל וכדורגל, בריכות ועוד שלל שטחי חוויה ניתן למצוא גם כן וזאת בנוסף לגינות מעוצבות עם עצים וותיקים, פרגולות,גזיבו, פינות ברביקיו מתוכננות ופינות תבלין לחובבי הקולינריה ניתן גם למצוא כחלק בתלתי נפרד בסקטור בתי יוקרה בסביון.
 
תמונות בתי יוקרה בסביון, מחירים ופרטים נוספים תוכלו למצוא בגלריית הנכסים המלאה
למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה

מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=869


 
אפיק פרסום בניית אתרים