איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

וילות בסביון, אחוזות יוקרה או נחלה בסביון גני יהודה, שאלת השאלות, בתי יוקרה בסביון הבחירה המגוונת של בתים למכירה בסביון בישוב היוקרתי הטוב ביותר בישראל  

 
הבחירה מגוונת לעניין בחירה של בתי יוקרה בסביון, ניתן לקנות וילות בסביון, אחוזות יוקרה או נחלה בסביון גני יהודה, זאת לצד קוטג'ים ומגרשים, שאלת השאלות היא מה הדומה והשונה בין בתים למכירה בסביון מהסוגים הללו.

כמובן שיש הבדלים ויש גם מאפיינים דומים, החל מגודל מגרש, שטחי חוויה, וכלה בעיצוב ואדריכלות, הדומה הינו יוקרה ועצם היותם מהווים בתים מפוארים מאד בישראל.

ישנם בתים מפוארים בסביון כמו אחוזות שהחדרים בפועל שומרים על צביון נפרד והפרדה בין סלון, מטבח, חדרים וחללים אשר לכל אזור באחוזה יש יעוד אחר וישנן וילות כפריות בסביון שההפרדה לדוגמא בין חדר האוכל למטבח מורגשת פחות, שכן פינת האוכל סמוכה למטבח.

ישנן וילות בסביון אשר מאופיינות בעיצוב מודרני וישנם קוטג'ים מעוצבים בעיצוב קלאסי כפרי על מגרש בודד,

ישנן נחלות בסביון גני יהודה אשר אדריכלי צמרת התאימו בין עיצוב בתי יוקרה בסביון לדרישות התכנון באופן שבו חלומות, צרכים ותכתיבים משולבים ביחד לצורך השגת עיצוב אדריכלי יפה של הבתים באופן שבו נשמרת האווירה הפסטורלית אשר קיימת בשל מגורים בשטח נחלה או נחלות בסביון.

בתי יוקרה בסביון בין אם המדובר על בתים שנבנים על מגרשים לבניה בתכנון מובנה מא' עד ת' לפי רצונות בעלי הנכס ובין אם מדובר על אחוזות, קוטג'ים, נחלות או וילות בסביון משדרים יוקרה מהכניסה לשטח המגרש מהחצר, דרך הגינה, דלת הכניסה, המבואה,סלון, מטבח, גרמי מדרגות, עליות גג, מרתפים, שטחי חוויה, חדרים, סוויטות נפרדות, חדרי האוכל ועוד החל מהעיצוב האדריכלי, החומרים, מוצרי מסגרות ונגרות, חיפויים, תכולה, אקססוריז, תאורה ועוד.

לסיכום, בחירת בתי יוקרה בסביון אמנם מגוונת מבחינת היצע ובפרט היצע של מכירה של בתים למכירה בסביון כמו אחוזות, קוטג'ים, מגרשים, נחלות ואף וילות, אך המכנה המשותף הינו יוקרה ובפרט עיצוב יוקרתי אדריכלי.

התקשרו היום
יגאל רודה- אל הנכס
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=871


 
אפיק פרסום בניית אתרים