איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

שימוש נכון בתאורה ואף תאורה טבעית בפנים בתי יוקרה בסביון שנבנו על מגרש או מגרשים בסביון, נחלה או נחלות, עיצוב אחוזות, קוטג'ים וכן וילות בסביון. בתים למכירה בסביון מתוכננים באופן חכם.  

בתי יוקרה בסביון שנבנו על מגרש בודד או מגרשים בסביון או על שטחי נחלה בודדת או נחלות בסביון מובילים בעיצוב אדריכלי, אחד האלמנטים לשימוש בעיצוב בתי יוקרה אשר כוללים, אחוזות, קוטג'ים וכן וילות בסביון הינו שימוש בתאורה טבעית בבית. בתים למכירה בסביון מתוכננים אדריכלית ובאופן חכם מאד.

בכדי לייצר תאורה טבעית, משתמשים מעצבי ואדריכלי יוקרה בתכנון נכון של פתחים בבית, חלונות ודלתות בצבעים וחומרי גלם איכותיים באופן שבו יוצר פונקציונלית מירבית ושמירה על מראה אסתטי מיוחד, בפועל תאורה טבעית מובילה באופן ישיר לצריכה נמוכה יותר של חשמל, שימוש מופחת באור תעשייתי ומזגנים וכן הבית בפועל יהיה מואר יותר על בסיס קבוע, דבר אשר יוצר אווירה חמימה וביתית מאד.

בתוך אחוזות בסביון, וילות בסביון או קוטג'ים יוקרתיים, ניתן למצוא לעיתים גם כיפות אור טבעיות שהן חלונות בתקרת הבתים, תאורה טבעית משולבת במסדרונות, בגגות הרעפים, בחללי המדרגות ועוד.
שימוש בתאורה טבעית בעיצוב בתי יוקרה בסביון ובאופן ייחודי עיצוב אחוזות, וילות וקוטג'ים בנויים באמצעות תכנון פונקציונלי נכון מוביל לשימור אנרגיה ונוחות ויזואלית.

התקשרו היום
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=848
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים