איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

וילות בסביון כוללות וילה בסגנון הוליווד ואף וילה מעוצבת בסגנון לאס וגאס, בתי יוקרה בסביון שנבנו על מגרש או מגרשים כוללים ובפרט בתים למכירה בסביון כוללים יצירות פאר ארכיטקטוניות בין אם המדובר על וילה מסוג וילות יוקרה, קוטג' מפואר עם מפרט 5 כוכבים, אחוזה מפ  

 
אם חלמתם לקנות מגרש, נחלה, אחוזה, אחוזות, קוטג', קוטג'ים או וילה יוקרתית שהינה חלק מקבוצת וילות בסביון ובפרט אלו אשר כוללות עיצובים מיוחדים כדוגמת  וילה בסגנון הוליווד ואף וילה מעוצבת בסגנון לאס וגאס, תשמחו לשמע שניתן לעשות כן, בתי יוקרה בסביון כוללים יצירות פאר ארכיטקטוניות ומהיפות ביותר בארץ ובעולם.

בעלי הון, תושבי חוץ, אוליגרכים, אנשים בעלי מצב סוציואקונומי גבוה, כל אלו ועוד כבר הבינו כי סביון גני יהודה מוביל במגורי יוקרה בישראל.

בסביון מוצעות וילות למכירה מיוחדות מאד, וילה הוליוודית אשר עיצובה נובע מהשראה מבתים אשר נבנו בהוליווד, וילה מעוצבת בסגנון לאס וגאס אשר שאבה מקור השראה מהעיר הססגונית, וילה בעיצוב טוסקני עם כרם ענבים, וילה בסגנון פרובנס וכן הלאה.

בתים למכירה בסביון כוללים גם וילות בסביון למכירה, גם אך לא רק, שכן קיימים גם קוטג'ים למכירה עם בריכות שחיה, אחוזות מיוחדות מאד וגם נחלות ומגרשים.

כן יש קווי דמיון משותפים לבניה של בתי יוקרה בסביון כדוגמת עיצוב אדריכלי מושתת על אלמנטים יוקרתיים, קיום סוויטות נפרדות, חדרי ארונות מרווחים עם שלל שטחי אחסון מעוצבים יוקרתית, בריכות שחיה לאירוח ושטחי חוויה מיוחדים וקווי דמיון ייחודים לעיצוב, לדוגמא, בתים שנבנו בהשראת בתים יפים בחו"ל, יקב ענבים, מנחת מסוקים, מספרה באחוזה והכל לפי צרכים ורצונות.

בכדי לראות בתי יוקרה מיוחדים לא צריך לנסוע לריביירה הצרפתית, הוליווד, לאס ווגאס וכדומה, בסביון גני יהודה קיימות אחוזות, וילות וקוטג'ים שניתן לשאוב מהם השראה לעיצוב אדריכלי מיוחד בארץ ובעולם וכן נחלות אשר גודלן מעל 10 דונם וגם מגרשים גדולים.

רוצים לשמוע עוד פרטים על מגורים בישוב סביון גני יהודה?

התקשרו היום
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתים למכירה בסביון מסוג בתי יוקרה בסביון אשר נמנים על נדל"ן בסביון
נחלה, נחלות, אחוזה, אחוזות, וילה, וילות ואף מגרש או מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
. http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=882 
 
אפיק פרסום בניית אתרים