איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

לקסיקון בתי יוקרה בסביון  

תמיד חלמתם על בתים למכירה בסביון, מגרשים או נחלות? או לחילופין חשבתם על בתים להשכרה בסביון? רוצים להכיר טוב יותר את לקסיקון בתי יוקרה בסביון?  אלף היא אחוזה, בית היא בתי יוקרה, וו היא וילה, מם היא מגרש נון היא נחלה, קוף היא קוטג' ומה עוד?
הישוב סביון גני יהודה מהווה מודל לדוגמא עבור רבים אנשי מקצוע ואנשים פרטיים כאחד כמודל לדוגמא עבור יישובי יוקרה רבים בישראל.
ניתן להתרשם באמצעות תמונות של מגרשים, נחלות ובתי יוקרה בסביון מהתכנון האדריכלי והעיצוב הייחודי של בתי יפים ומפוארים בסביון בכלל ושל בתים למכירה בסביון בפרט, בתים בסביון  כוללים קוטג'ים יפים, אחוזות יוקרתיות, וילות עם בריכה בסביון, נחלות, משקים חקלאים ומבני עזר ואף מגרשים לבניה.
לקסיקון בתי יוקרה בסביון כולל גם מילים אשר מאפיינות עיצובים ייחודיים כמו אקליקטי, טוסקני, פרובנס ועוד.
הישוב סביון גני יהודה גם מהווה מקור תרבותי גדול דבר אשר משפר את איכות החיים עבור כל שכבות הגיל, אכן ניתן לומר הקולטורה במיטבה.
בישוב יוקרה זה לא תוכלו למצוא פנטהאוז יוקרתי במגדלי יוקרה  כמו שמוצעים במגדלי יוקרה בתל אביב או כדוגמת מגדלי אקירוב או מגדלי יו, אלא הרבה יותר טוב מזה, בישוב סביון גני יהודה ניתן למצוא בתים פרטיים מפוארים, יפים או מגרשים ואף נחלות וכל אלו מאפשרים פרטיות גדולה מאד וגינות מעוצבות, פרדסים אשר מותאמים לאנשים שאוהבים לארח וחשובה להם פרטיותם.
לא זו אף זו, הקהילה בסביון הינה קהילה חזקה מאד ומשויכת לאשכול הגבוה ביותר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה(10).
בנוסף, עבור חובבי הקולטורה, תושבי סביון גני יהודה שקנו אחוזה מפוארת, נחלה, קוטג' או וילה לאחר שבחנו את האפשרויות השונות של בתים למכירה בסביון גילו כי מחלקת התרבות במועצה עובדת שעות נוספות.הצגות, סרטים, הרצאות, תערוכות, חוגים, פעילויות ספורט ועוד מותאמות לכל שכבות הגיל מובילות לקידום התרבות בישוב באופן שבו סביון מהווה SOURCE לעושר תרבותי רב והדבר הטוב ביותר הוא שתושבי סביון נהנים מקרבה של פעילויות תרבות אלו לבתיהם ובכך חוסכים זמן נסיעה יקר.
רוצים לדעת עוד על בתים למכירה בסביון? חשבתם על בתים להשכרה בסביון גני יהודה?
רוצים לקנות נחלה ולהבין את המשמעות? חלמתם תמיד לקנות אחוזה מפוארת? בית יוקרה הכולל בריכה?
אשמח לתאם פגישה עמכם,
התקשרו היום ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים