איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה החשיבות לבדיקה של היתר בניה לפני קניה של מגרשים בסביון, נחלות או בתים למכירה בסביון?   

 
קיימת חשיבות גדולה של בדיקה של מצב הבתים  או המגרשים לפני רכישה, בדיקה של מסמכים, תכניות, תשלומים, היטלים, מיסוי וגם היתר בניה לפני קניה של מגרשים בסביון, נחלות או בתים למכירה בסביון על סוגיהם השונים כמו אחוזה, בית בנוי על נחלה, קוטג' או וילה יוקרתית.

רגע לפני קניה או בדיקה או ביקור אצל מחלקת הנדסה של מועצה מקומית סביון יש להבין מהו היתר בניה.

אם ברצונכם לקנות מגרש או מגרשים או בתים למכירה בסביון, דעו כי היתר בניה הינו היתר אשר מתקבל על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובניה או לחילופין על ידי רשות הרישוי הנדרשת.
עבור מה צריך להתקבל היתר בניה ומה הקשר לרכישת מגרשים או בתים יפים בסביון?

היתר בניה ניתן בפועל עבור המקרים הבאים:
הקמת בנין חדש, הריסתו או הקמתו מחדש.

היתר בניה ניתן עבור תוספת לבניין קיים או עבור שינוי בקירות החיצוניים וזאת לא כולל שינוי פנימי של הדירה שהוא שינוי שאינו נוגע לצד החיצוני של הבניין, אינו פוגע במראה, בחזית, בשלד של הבניין או הרכוש המשותף או במתקני הצנרת או בציודים שונים אחרים אשר משרתים גם דירות אחרות, אינו פוגע בזולת ואינו משנה את השטח של הדירה, אך זאת למעט תוספת של מרפסת שנסגרה כדין אשר משנה את המספר של יחידות הדיור.

בנוסף היתר בניה ניתן בגין כל עבודה אחרת בקרקע ובבניין וכל שימוש בהם כפי שנקבע בתקנות העבודה כאלו כשימושם טעון היתר בכדי להבטיח קיום של תכנית.
בנוסף היתר בניה ניתן על התווית דרך סלילה וגם סגירה שלה.

יש להתייחס לשני מושגים נוספים שבהחלט חשוב להכיר בפרט לפני רכישה של בתים למכירה בסביון, מסוג אחוזה או קוטג' או וילה ואף עוד יותר במקרים של רכישה של נחלה או נחלות או מגרש או מגרשים בסביון.
הכלל הינו במקרים שבהם קיימת סטייה ניכרת מהתכנית אשר קיימת לא יתקבל היתר בניה, אך בפועל הוועדה המקומית לתכנון ובניה יכולה להתיר בקשה להקלה או לשימוש חורג.
הקלה באה לידי ביטוי ותתקבל אם יש לדוגמא במסגרת בניה של אחוזה, וילה קוטג' בסביון אשר נבנים על מגרש בניה בשינוי קל מהוראות התכנית.

שימוש חורג לדוגמא אם קיים בשטח נחלה או נחלות  מוגדר ככזה אם מתקיים שימוש השונה מזה שנקבע בתכנית החלה במקום או בהיתר בניה.
רוצים לדעת עוד על היתרי בניה, תכניות, תכניות בנין עיר אשר קשורות לישוב סביון גני יהודה ואשר קשורות לקניה של מגרש או נחלה, או בניה של בתי יוקרה בישוב או לחילופין על בתי יוקרה בנויים או באופן ספציפי על בתים למכירה בסביון?

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=727
 
אפיק פרסום בניית אתרים