איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הקשר בין המועצה המקומית סביון לבית התרבות בסביון  

 מה הקשר בין פעילויות תרבות רבות אשר מובילות לאיכות חיים טובה יותר לבין קניה של מגרשים בסביון גני יהודה אשר קיימים למכירה? חשוב לדעת כי,  אלו שקנו בפועל בתים למכירה בסביון כמו אחוזות, קוטג'ים או וילות, או אלו שקנו מגרשים לצורך בניית בתי יוקרה נהנים מפעילויות תרבותיות רבות בקרבת ביתם דבר אשר מוביל לאיכות ולרמת חיים גבוהה מאד.
קניה של מגרשים בסביון או נחלות  מתבצעות על ידי אנשים אשר רוצים לבנות את ביתם בישוב סביון גני יהודה, כך גם אלו שמתעניינים בנישת בתים למכירה בסביון ובוחרים לקנות אחוזה מפואר, בית כפרי על שטח נחלה, וילה מודרנית, או קוטג' מעוצב כל אלו נהנים מחיי תרבות טובים מאד ולא משנה מה גילם.
הזרוע הביצועית אשר אמונה על התרבות והספורט בישוב היוקרתי מופעלת מטעם מועצה מקומית סביון וכוללת גם פעילות שוקקת של בית התרבות בסביון והספרייה ועוד שלל פעילויות בימי חול, סופי שבוע וחגי ישראל.
תחום התרבות והספורט אשר מופקד בידי מחלקת התרבות והספורט במועצה מקומית סביון מאפשר לאלו שקנו בתים למכירה בסביון כמו אחוזות, קוטג'ים, וילות, או בתים בשטחי נחלות בסביון וכמובן מגרשים לבניה שלימים יבנו עליהם בתי יוקרה מסוגים אלו להנות מהשתתפות בארועי תרבות רבים, בבית התרבות, בספריה ובישוב יוקרה זה וכולל אירועים ישוביים, טקסים ממלכתיים, הצגות, הרצאות, סרטים, תערוכות, הפעלת שווקים ידידותיים, קיטנות, תחרויות כמו תחרות שחמט, פעילויות ספורט רבות ומגוונות ועוד.
והכל במרחק הליכה מבתי התושבים.
תושבי סביון גני יהודה שהתעניינו במקור לקנות בתים למכירה בסביון ובפועל בחרו לקנות אחוזה או נחלה, וילה או קוטג' והכל בכדי להנות ממגורי יוקרה ביצירות פאר אדריכליות ארכיטקטוניות, בנוסף למגורים בתוך בתי יוקרה בסביון, הינם מרוויחים פעילות תרבותית שוקקת אשר מוגדרת על ידי מביני עניין כעושר תרבותי גדול.
אז, רוצים לדעת עלות של קוטג' מפואר בסביון?
או מה עלות מוצעת של וילה ארכיטקטונית בסביון גני יהודה?
או אלו שטחי חוויה ניתן למצוא בתוך אחוזות מפוארות ?
או לקנות נחלה אשר נמנית על קבוצת נחלות בסביון גני יהודה למכירה או מגרש לבניה מכלל היצע מגרשים בסביון?
אשמח לשוחח ולתאם פגישה עמכם.
יגאל רודה מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=91\
  
 
אפיק פרסום בניית אתרים