איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הקשר בין בניה על מגרשים בסביון או קניה של נחלה או נחלות בישוב לבין רמת חינוך גבוהה לילדים ונוער בסביון גני יהודה? בתים למכירה בסביון, הבחירה הטובה ביותר.  

 
קיים קשר ויחס ישיר בין בניה של בתי יוקרה בין אם בעתיד יוצאו למכירה ובין אם לאו, על מגרשים בסביון ולבין קניה של נחלה או נחלות בישוב לבין רמת חינוך גבוהה לילדים ונוער בסביון גני יהודה? בתים למכירה בסביון כמו אחוזות, וילות וקוטג'ים או מגרשים ונחלות כמפורט לעיל מהווים הבחירה הטובה ביותר למגורי יוקרה ובשילוב עם סביבה חינוכית איכותית מהווים המפתח להובלה ביישובי היוקרה בישראל.

ניתן לומר כי ילדים ונוער בסביון גני יהודה נהנים משלל פעילויות חינוך והכל ברמה גבוהה מאד.

הורים שקנו בתים בסביון כדוגמת וילות, אחוזות, קוטג'ים ודומיהם אשר בנויים על נחלות או מגרשים שבעתיד יבנו עליהם בתי יוקרה גאים בעובדה כי בית הספר הישובי סביון גני יהודה, מעבר לכך שנראה כמו קולג' מתבלט ברמת החינוך הגבוהה ואיכות אנשי הסגל החינוכי אשר פועלים בו.

הסגל החינוכי בבית הספר היישובי בסביון גני יהודה פועל על בסיס יומיומי בכדי להפוך את בית הספר לאחד מבתי הספר המובילים במדינת ישראל וזאת בשני היבטים, הראשון מבחינה הישגית והשני מבחינת עשיה ערכית חינוכית.

אם קניתם או הנכם מתעניינים לקנות מגרשים בסביון או נחלה על שטח מגרש גדול מכלל נחלות בסביון או בתי יוקרה על סוגיהם השונים, כמו אחוזות, קוטג'ים או וילות יוקרה אשר כלולים במסגרת בתים למכירה בסביון והנכם הורים לילדים בגיל בית הספר, תשמחו לגלות כי מעבר לאמור לעיל, הסגל החינוכי של בית הספר בסביון , בראשות המנהלים, מתמקד בפרויקטים בנושאי חברה, בנושאי קהילה ובנושאים שונים נוספים כמו סביבה, זהות, נתינה, גאוגרפיה, מורשת, תרומה לקהילה ועוד.


הפרויקטים אשר מצוינים לעיל מסייעים לתלמידי בית הספר בסביון לבטא את עצמם באופן טוב יותר, מחזקים את היצירתיות אשר טמונה בהם, משפרים יכולת כתיבה, מחקר  והצגה של נושאים.
ומה עם שכבת ילדי הגן בסביון ?

השנה התווספו שיעורי משחק המלכים- שחמט ושיעורי אנגלית לילדי הגנים בישוב וכן הדרכות לילדי הגנים בסביון בגינה הקהילתית, שכן פועלים באופן שוטף להטמיע את המסר שחינוך ירוק הינו לא פחות מדרך חיים.
בנוסף,  לא חייבים לקנות נחלה פסטורלית בסביון אשר שייכת למקבץ נחלות בסביון בכדי להתחבר לטבע, שכן בשכבות הגיל מכתה א' ועד לכתה ט' וכן בשכבת הגיל של ילדי הגן ממשיכה ומיושמת תכנית הרב שנתית לשמירה על הסביבה, בעלי החיים ועל הצמחים, בשילוב עם מגוון פעילויות לימודיות עבור תלמידי בית הספר בסביון.

איזה עוד אות בחינוך בסביון ניתן לילדי אלו שקנו בתים למכירה בסביון כמו וילות יוקרה, אחוזות, קוטג'ים או נחלות? או כמובן לאלו אשר כבר גרים בישוב סביון גני יהודה.
אות הקורא המצטיין בסביון הוענק לשלושה תלמידים מהישוב וזאת לאחר כי הוכח כי הם השאילו את כמות הספרים הגבוהה ביותר מהספרייה בשנה הקודמת ובכך זכו בתואר הנכסף: "שיאני הקריאה בסביון".

ומה עוד?
נוער בסביון אשר נמנה על שכבות הגיל של כתות ז' עד כתות ט' נהנו מהפנינג יזמות אשר לווה על ידי מנטורים מהישוב.
 
אין ספק כי פעילותה של מועצה מקומית סביון הינה מבורכת וכי הנהנים העיקריים הם אלו שקנו נדל"ן בסביון ובין אם אלו מגרשים לבניה של בתי יוקרה, נחלות שעליהם בנויים בתים, או בתים על סוגיהם השונים כמו אחוזות או קוטג'ים או וילות.

אז, אם אתם באמת מתעניינים ורוצים לקבל  מידע מקיף על בתים למכירה בסביון, או רוצים לקנות נחלה בסביון ולדעת מה צריך לדעת לפני רכישה של נחלות, או רוצים לקנות וילה יוקרתית ולדעת בכמה נמכרו וילות בסביון בישוב, או לחילופין לקנות מגרש בסביון ולבנות עליו אחוזה מפוארת או אחוזות על מגרשים בסביון, עצרו!
רגע לפני קניה של בתי יוקרה אשר שייכים לקבוצת בתים למכירה בסביון יש להתייעץ עם המומחים בתחום תיווך יוקרה.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=870
המאמר נכתב במאי 2019
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים