איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון, היטלים, תשלומים וגם טופס 4, בתים למכירה בסביון ממקצועיות למקצוענות, בניה של בתי יוקרה, אחוזות, קוטג'ים, וגם וילות בסביון על מגרשים בסביון וחשיבותו של טופס 4.  

אם תמיד רציתם לקנות מגרשים בסביון, כדאי שתכירו את התשלומים הנלווים שכוללים היטלים, תשלומים לרשות מקרקעי ישראל, מיסוי מקרקעין וגם מהו טופס 4, בתים למכירה בסביון ממקצועיות למקצוענות, הידע אשר נלווה לתחום תיווך יוקרה בכלל ולעסקאות של נדל"ן בסביון בכלל ובפרט בניה של בתי יוקרה, אחוזות, קוטג'ים, וגם וילות בסביון על מגרשים בסביון חשוב מאד והעיסוק בתחום מצריך מיומנויות ומקצועיות רבה מאד.

מהו טופס 4 ומה הקשר בינו לבין מגרשים בסביון?

חשוב לדעת וזאת לכל מי שקונה מגרש או מגרשים בסביון ואף נחלה או נחלות בסביון ורוצה לבנות על שטחם, שקיים מושג שנקרא  טופס 4.

המשמעות הינה שעם השלמת בניה של בניין חדש, הבעלים של הבית צריך להגיש בקשה לוועדה המקומית לתכנון ולבניה ובמקרה של מגרש או מגרשים בסביון גני יהודה לוועדה המקומית מטעם מועצה מקומית סביון, בקשה כאמור הינה על מנת שהוועדה המקומית תאשר כי המבנה נבנה לפי חוק ושכן הינו ראוי למגורים, הכוונה ראוי לאכלוס.

טופס בקשה כאמור נקרא טופס 4 ורלוונטי לכל מי שרוצה לקנות מגרש או מגרשים בסביון ולבנות.

במידה והוועדה המקומי ת לתכנון ובניה מצאה כי המבנה אשר נבנה על המגרש הינו תקין ותואם לאמור בהיתר הבניה הינה חותמת על הטופס והמשמעות לבעלים של הנכס שקנה מגרש ורצה לבנות, וילה, אחוזה, קוטג' וגם לבנות כל אלה על שטח נחלה הינה שברגע שהוועדה חותמת על הטופס, אזי ניתן אישור חוקי לבעלים לחבר את הבניין בחיבור קבוע לחשמל, מים וכדומה.
מרגע זה ניתן לגור/לאכלס את הבניין.

האם קבלת טופס 4 לאלו שקנו מגרשים בסביון במטרה לבנות עליהם וילות, קוטג'ים, אחוזות ואף נחלות בעלת משמעות עבור רשויות המס בישראל?
מועד קבלת טופס 4 מוכרת גן לרשויות המס ולקביעה הבאה:

ממועד קבלת טופס 4 הדירה מהווה "דירת מגורים" כהגדרתה בחוק מיסוי מקרקעין.
לטופס 4 יש גם שם נוסף שנקרא אישור אכלוס ומדוע?
כי בחתימה על גבי הטופס מאשרת הוועדה המקומית לתכנון ובניה את אכלוס הבניין על ידי הדיירים.

אז, אם קניתם מגרש או מגרשים בסביון והנכם רוצים לבנות את בית חלומותיכם ואם תרצו להתעניין ולשמוע על מאפיינים ומוטיבים חוזרים של בתי יוקרה בסביון או לשמוע עוד על בתים למכירה בסביון, לקנות קוטג' בודד, אחוזה, נחלה, וילה יוקרתית ועוד, התקשרו עוד היום.
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=853 
אפיק פרסום בניית אתרים