איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לדעת מה המשמעות של אחוזי בניה בקניה של מגרש בסביון או של מגרשים בסביון או במקרה של בניה על נחלה או נחלות? עיסוק בתחום תיווך יוקרה דורש מומחיות רבה. בתים למכירה בסביון מחלום להגשמה.  

 
אם תמיד רציתם לקנות מגרש ולבנות, אם באמת אתם רוצים לדעת מה המשמעות של אחוזי בניה בקניה של מגרש בסביון או של מגרשים בסביון או במקרה של בניה של בתי יוקרה כמו אחוזות, קוטג'ים או וילות בסביון על נחלה או נחלות? עיסוק בתחום תיווך יוקרה דורש מומחיות רבה. בתים למכירה בסביון מחלום להגשמה.

מהם אחוזי בניה ומה הקשר ביניהם לבין קניה של מגרש או מגרשים בסביון גני יהודה?
הגדרה של אחוזי בניה כוללת את היקף השטח הבנוי אשר מותר במגרש ספציפי.

היכן נקבעים אחוזי הבניה?
אחוזי הבניה נקבעים בתכניות המתאר אשר חלות על שטח המגרש או על שטח המגרשים והם כוללים את סך כל הבניה המותרת.
נמחיש באמצעות דוגמא,
אם נקבע בחלקה מסוימת כי קיימים אחוזי בניה של חמישים אחוז, כלומר שניתן לנצל את אחוזי הבניה בבניין חד קומתי בחמישים אחוז בשטח החלקה, או לחילופים בבניין דו קומתי על עשרים וחמש אחוז משטח החלקה, או לחילופין בבניין של עשר קומות על חמישה אחוז משטח החלקה, כל זאת ורק בתנאי שהתכנית אשר חלה על החלקה המדוברת אכן מאפשרת זאת.
יש לציין שכאשר לא כל האחוזים של הבניה מנוצלים וזאת רלוונטי במקרקעין הספציפיים הכוונה בשטח המגרש או המגרשים הספציפיים המדוברים, אזי הבעלים של המקרקעין מסוג מגרש או מגרשים יכולים לבקש היתר בניה וזאת לצורך הגדלה של השטח הבנוי וכל זאת במסגרת זכויות הבניה אשר הותרו.
למשל, אם לפי תכנית המתאר ניתן לבנות שבע קומות, אזי לא ניתן לקבל אישורים לבניה של עשר קומות וזאת גם אם יש די אחוזי בניה אשר לא נוצלו להקמה של קומות נוספות.

האם קיימים מקרים שבהם ניתן לאשר חריגה מזכויות הבניה?
התשובה היא חיובית, אלו שקנו מגרשים בסביון או מגרש בסביון ואף נחלה או נחלות צריכים להבין כי במקרים חריגים, וועדות התכנון יכולות ועשויות לאשר חריגה מזכויות הבניה אשר מוגדרות בתכנית וזאת מסוג הקלה או שימוש חורג.
הקלה- אישור לחריגה מזכויות הבניה אשר מוגדרות בתכנית.
שימוש חורג- שימוש השונה מהשימוש אשר קבוע בתכנית לתקופה מוגבלת.
גם ללא שינוי תכנית המתאר התקפה.

אתם מבינים?
קניה של מגרש בסביון או מגרשים בסביון או נחלה או נחלות בסביון לצורך בניה של וילות יוקרה, וילה בודדת מפוארת, אחוזת פאר או אחוזה ארכיטקטונית, או קוטג' בודד או קוטג'ים בסביון, כל אלו כרוכים במומחיות ומקצועיות רבה והכל בכדי לבצע עסקה טובה בכדי לרכוש או למכור נדל"ן בסביון אשר מוביל בביקושים של בעלי ההון בכלל או בתים למכירה בסביון בפרט.
אז אם הנכם רוצים לדעת עוד, אז התקשרו עוד היום

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=703
 
אפיק פרסום בניית אתרים