איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מדוע בתים למכירה בסביון מהווים התמורה הטובה ביותר עבור הכסף? ומה מוביל בבחירה הלקוחות. קוטג', וילה, אחוזה או נחלה? נדל"ן בסביון כולל בתי יוקרה מהיפים והיוקרתיים בישראל וכן נחלות או מגרשים בסביון לבניה.  


בתים למכירה בסביון ומתוכם באופן ספציפי, קוטג', וילה, אחוזה, מגרש או נחלה, מהווים התמורה הטובה ביותר עבור הכסף וזאת בשל העובדה שכל אלו מאפשרים מגורי יוקרה ברמה גבוהה . נדל"ן בסביון כולל בתי יוקרה, נחלות וכן מגרשיםשניתן לבנות עליהם בתים מהיפים והיוקרתיים בישראל וזאת גם בשל העיצובים הארכיטקטונים המובילים ויצירות המגורים המעוצבות והיפות.
ולכל בית מכלל בתים למכירה בסביון יש ייחודיות בפני עצמו.

אחוזה בסביון עשויה לכלול חדר אוכל ל-20 איש, חדר ג'ימבורי ויקב פרטי, או אף הכנה למנחת מסוקים. וזהו רק קצה המזלג מבחינת מה שניתן למצוא בתוך שטחי אחוזות בסביון.
וילה בסביון יוקרתית ומפוארת עשויה לכלול גינות מעוצבות ובריכה עד חצי אולימפית. וזאת מעט מתוך מה שניתן למצוא בשטחי וילות בסביון בשטחים הבנויים ובשטחי המגרש או בשטחי המגרשים.
נחלה בסביון עשויה לכלול במסגרת היותה משק חקלאי, מבנה או מבני עזר, פרדסים ואף מטע גפנים וקיימים עוד הרבה דברים קיימים בשטחי נחלות בסביון.

קוטג' בסביון עשוי לכלול סוויטות נפרדות, גינות מפוארות, שטחי חוויה, זאת ועוד אפשר למצוא בשטחי קוטג'ים בסביון בגינות או בשטחים הבנויים.

מאפיינים אלו ואחרים משותפים לכלל בתים למכירה בסביון כמו סוויטות נפרדות ובריכות שחיה ושונים כמו שטחי חוויה מגוונים כמו יקב, הכנה למנחת מסוקים או היתר לחוות סוסים בנחלה מאפיינים בתים למכירה בסביון כמו אחוזות,

נדל"ן בסביון או בפרט בתים למכירה בסביון מהווים התמורה הטובה ביותר עבור הכסף.

התקשרו עוד היום,
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=703
 
אפיק פרסום בניית אתרים