איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אחוזה בסביון למכירה? האם זו הבחירה הטובה ביותר מכלל בתים למכירה בסביון או שעדיף לקנות מגרש בסביון לבניה עצמית מתוך כלל מגרשים בסביון ולבנות קוטג' מפואר, וילה מפוארת או לחילופין עדיף לקנות נחלה.  

 
אחוזה בסביון למכירה מהווה חלופה טובה מאד למגורי יוקרה בישוב סביון גני יהודה, שאלה נפוצה אשר נשאלת על ידי לקוחות אשר רוצים לקנות בתי יוקרה ומתעניינים לרכוש בתים למכירה בסביון הינה השאלה האם הבחירה של רכישת אחוזה בסביון luxury mansion או manor house in savyon הינה החלופה הטובה ביותר מכלל בתים למכירה בסביון שמהווים כלל חלופות טובות או שעדיף לקנות מגרש בסביון לבניה עצמית מתוך כלל מגרשים בסביון ולבנות קוטג' מפואר או שורת קוטג'ים, וילה מפוארת או וילות יוקרתיות או לחילופין עדיף לקנות נחלה או נחלות בסביון, ההתייחסות בלשון רבים הינה כי לעיתים לקוחות אשר מעוניינים לקנות בתים למכירה בסביון, נחלות או מגרשים רוצים לקנות בתים או מגרשים גם להם וגם לבני משפחתם ואלו מהם שבאפשרותם וברצונם לקנות בתים בסביון רק לעצמם, הן מבחינת יכולת כלכלית והן מבחינת עצם העובדה שמרכז חיים של ילדיהם מצוי במקום אחר, לרוב נהנים מכך שבהרבה בתים למכירה בסביון קיימות סוויטות נפרדות לארוח עבור הילדים אשר מגיעים ללון ולהתארח בחגים ובשבתות.

אחוזה בסביון גני יהודה מהווה חלופה ואפשרות מעולה למגורי יוקרה וכן בניה של אחוזה על מגרש בסביון מהווה חלופה מעולה אף היא, שכן אחוזה בסביון לרוב בנויה על שטח מגרש גדול ואף במשרדנו אשר מתמחה בתחום נדל"ן בסביון וכן מוביל מזה שנים בענף תיווך יוקרה בסביון גני יהודה שווקה אחוזה בסביון אשר מצויה על 5000 מ"ר ושטחה הבנוי הינו 1200 מ"ר.
אחוזה בסביון מפוארת מאד, בעלי האחוזה הקצה חלק משטחי האחוזה לארוח והכוונה להקצאת חדרים שיהוו סוויטות נפרדות דבר אשר מאפשר שמירה מקסימלית על פרטיות, יתר על כן, השקיע בעיצוב חדר קולנוע יוקרתי וכן לצורך שמירה על בריאות הקצה שטח אשר משמש כחדר כושר.

אחוזה בסביון עם בריכת שחיה הינו גם מושג מוכר בכל הנוגע לתחום נדל"ן בסביון, שכן לא רק אחוזה, אלא רוב בתי יוקרה בסביון ובפרט בתים למכירה בסביון כמו קוטג', וילה, אחוזה ואף בבתים אשר בנויים בשטחי נחלה, בכל אלו לרוב קיימת בריכת שחיה בשטח המגרש.

גם אם קונים מגרש בסביון או מגרשים, בתכנון מתייחסים להקמה עתידית של בריכת שחיה.
רוצים לדעת איך נראית גינה טרופית בשטח מגרש של אחוזה בסביון? או גינות יוקרתיות בשטחי אחוזות בסביון?
רוצים לקנות קוטג' בסביון או וילה יוקרתית? אשר שייכים לקבוצת קוטג'ים או וילות בסביון.
רוצים להכיר את מאפייני ענף היוקרה בכלל ואת מאפייני היוקרה של בתים למכירה בסביון בפרט?
רוצים לקנות נדל"ן בסביון, לדעת מה היתרונות אשר טמונים בשירות מקצועי של תיווך יוקרה בסביון?

התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=854
 
אפיק פרסום בניית אתרים