איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה בסביון -חווית מגורים אולטימטיבית   

 מה הקשר בין רכישה  של אחוזה בסביון מפוארת ככל שתהיה ואשר מוצעת למכירה בישוב היוקרתי ביותר בארץ, או לחילופין קניה של קוטג' כפרי בנוי על מגרש גדול מכלל מגרשים בסביון , או בניה או קניה של וילה בסגנון פרובנס, או רכישה מגרש לבניה עצמית או נחלה לבין איכות חיים של תושבים אשר נשמרת ומשופרת באמצעות עשיה קבועה של המועצה מקומית סביון ובפרט לעניין מאמר זה, אשר נגזרת משיפור פני הישוב.
 והשאלה הנשאלת הינה,  כיצד זה תורם לרווחתם ולשיפור איכות החיים של תושבי סביון ובפרט של אלו שמציעים בתים למכירה בסביון או אלו שקונים אותם ורוצים לגור בבתי יוקרה בסביון.
חשוב להבין שהישוב סביון גני יהודה על כלל בתי היוקרה ועל כלל בתים למכירה בסביון אשר מוצעים היום לקניה ולמגורים בישוב מובילים בביקושים למגורי יוקרה בישראל.
חלק מהתימוכין בעובדה זו נובע מפעילותה הטובה של חברי מועצה מקומית סביון והעשייה היומיומית של העובדים במחלקות השונות במועצה, כמו מחלקת הנדסה, מחלקת תרבות, ביטחון, תשתיות וכן הלאה ובפרט לענין מאמר זה אלו אשר אמונים על שיפור פני הישוב.

בישוב סביון גני יהודה מעבר לכך שקיימים בתים למכירה בסביון, מגרשים ונחלות קיימים הרבה שצ"פים אשר מוכרים בלשון כשטחים ציבורים פתוחים, גינות יפות מאד, שבילים מוצלים ופסטורלים וכן פינות חמד לרווחת התושבים.
מחלקת שיפור פני העיר אשר משויכת למועצה פועלת על בסיס קבוע לטיפוח וכן לתחזוקה של אותם שטחים ציבורים פתוחים אשר כוללים צמחיה ושטחים ירוקים יפים.
רוצים לדעת כמה דונמים שייכים לשטחי מועצה מקומית סביון אשר מהווים בפועל שטחים ירוקים?
תושבי סביון גני יהודה ובפרט אלו שקנו אחוזה בסביון, קוטג' בסביון עם בריכה, וילה בסביון יוקרתית ככל שתהיה, נחלה ואף מגרש לבניה בכדי להנות ממגורי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר נהנים מרמת חיים גבוהה ואיכות חיים גם אשר נלוות למגורי יוקרה אשר נלווים לרכישה של בתי יוקרה בסביון וכן מישוב מטופח ומתוחזק, שכן נכון להיום קיימים חמש מאות דונם ששייכים לשטחי המועצה מוקצים למטרת שצ"פים ובהם ניתן למצוא לא פחות משבעת אלפים עצים, לא זו אף זו, מתוכם קיימים חמש מאות עצים וותיקים, זאת בנוסף לעשרות אלפים של פרחים, שיחים גזומים ומעוצבים וצמחיה.
לסיכום, ישוב יוקרה נקרא כך הן בשל בתי יוקרה אשר קיימים בו כמו וילות, אחוזות ואף קוטג'ים מפוארים, וכן בניה של בתי יוקרה מסוג זה על מגרש או מגרשים וכן בזכות תחזוקה וטיפוח הישוב. במאמר זה סקרנו רק חלק מהעשייה של מחלקת שיפור פני הישוב במועצה מקומית סביון.

 רוצים לדעת עוד על הפעילות האינסופית לרווחת התושבים של מועצה מקומית סביון?
היכן ניתן למצוא בתים מפוארים בסביון, בתים יפים וגם בתים מיוחדים בסביון?
כמה עולה אחוזה בסביון, קוטג' או וילה עם בריכה בסביון גני יהודה?
מדוע קיים משק חקלאי, קרי נחלה למכירה בסביון גני יהודה וכיצד נוצר מצב שבישוב סביון גני יהודה קיימות נחלות מבחינה היסטורית?
רוצים לדעת עוד על מושגי יסוד אשר קשורים לענף בתי יוקרה בסביון ובפרט שקשורים ביחס ישיר לבניה של מגרש בסביון או מגרשים כמו היתר בניה, גרמושקה, אחוזי בניה, זכויות בניה ועוד.
התקשרו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:

http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
אפיק פרסום בניית אתרים