איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

ראיתם מגרש למכירה בסביון, רוצים לקנות מגרשים בסביון, נחלה או נחלות? או לשמוע על בתים למכירה בסביון או על בתים להשכרה בישוב היוקרתי savyon ?דעו כי, היצע בתים ומגרשים בסביון כולל אחוזה מדהימה, וילה מפוארת, קוטג' טוסקני, נחלה פסטורלית ושלל בתים מיוחדים למכיר  

 
אם ברצונכם לברר פרטים על מגרש למכירה בסביון, או ברצונכם לפעול בכדי לקנות מגרשים בסביון, או בתים בנויים יפים ומיוחדים אשר קיימים בשטח נחלה או נחלות? או לשמוע מידע נוסף על בתים למכירה בסביון או על בתים להשכרה בישוב היוקרתי savyon ?יש להבין, ענף בתי היוקרה בישראל כמו כל ענף הנדל"ן מונע מגורמים של היצע וביקוש. היצע בתים ומגרשים בסביון כולל אחוזה מדהימה, וילה מפוארת, קוטג' טוסקני, נחלה פסטורלית ושלל בתים מיוחדים למכירה או להשכרה.

לפני קניה של מגרש בסביון או מגרשים, נחלה או נחלות או בתים למכירה בסביון יש להכיר את כלל היצע הבתים והאפשרויות אשר קיימות לרכישה, יש לדעת מה ההבדלים, הדקויות והמאפיינים של בתים בסביון על סוגיהם השונים.

מה ההבדל בין אחוזה לבין וילה עם בריכת שחיה בסביון?
מה ההבדל בין קניה של מגרש לבין קניה של נחלה.
מה ההבדל בין וילה לבין קוטג'?
נכון שיש אלמנטים דומים ואלמנטים שונים.
ונכון שיש מכנה משותף שהינו שכולם מהווים בתי יוקרה, בעלי עיצובים יוקרתיים ולרוב אדריכלות שתוכננה על ידי אדריכלי צמרת.
וכן יש גם בתים מיוחדים בסביון כמו אחוזות גדולות עם מגרשי כדורסל וכדורגל, בריכות שחיה עד חצי אולימפיות, חדרי קולנוע, יקב ענבים, חדרי ארונות מלכותיים, מספרות, גינות טרופיות, פרדסים עם עצי פרי, פינות תבלין, מטעים, הכנה למנחת מסוקים ועוד.

התקשרו עוד היום,
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה

מומחה למכירת נדל"ן בסביון מסוג בתי יוקרה בסביון, בתים למכירה בסביון, בתים להשכרה, אחוזות למכירה בסביון, וילות למכירה, וילות יוקרתיות למכירה, קוטג'ים בסביון, קוטג' למכירה בסביון, קוטג'ים למכירה בסביון, נחלה, נחלות וכן, מגרש או מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=755
 
אפיק פרסום בניית אתרים