איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הקשר בין רכישת מגרש או מגרשים בסביון ובניה על שטח המגרש אחוזה מפוארת, וילה או קוטג' וכן מגורי יוקרה בבית בנוי על מגרש של נחלה בסביון גני יהודה, לבין ביטחון? בתים למכירה בסביון ביטחון והתנדבות.  

אם ברצונכם לקנות מגרש או מגרשים בסביון ולבנות על הקרקע, קרי על שטח המגרש אחוזה מפוארת, וילה או קוטג' יוקרתי וכן מגורי יוקרה בבית בנוי על מגרש של נחלה בסביון גני יהודה, לבין ביטחון? בתים למכירה בסביון קשורים באופן ישיר לביטחון והתנדבות.

ביום העצמאות האחרון, המתנדבים אשר פועלים על בסיס קבוע במשמר השכונה בישוב סביון גני יהודה קיבלו תעודה אשר משמעותה סמל מוחשי עבור ערכים מופשטים שמביאים לידי ביטוי ערכים טובים, כמו רוח התנדבות טובה ותרומה לקהילה.

תעודת הוקרה זו ניתנה על ידי המפקד בפועל של תחנת המשטרה, תחנת מסובים וזאת בשל העובדה ששיתוף הפעולה המוצלח בין כל הגורמים אשר אמונים על ביטחון הישוב הוביל לירידה משמעותית בפריצות ולדבריו ירידה של כ-50% בין השנים 2016 ועד 2018.

אלו שקנו מגרשים בסביון או מגרש בסביון ובנו וילה מפוארת, קוטג' מהודר, אחוזה בתכנון אדריכלי מעולה וכן אלו שגרים בשטח נחלה אשר מצויה על קרקע ושטח מגרש גדול נהנים על בסיס קבוע מביטחון ברמה גבוהה מאד.

שיפור של חמישים אחוז וירידה בפריצות לבתים כמו וילה בסביון, אחוזה, קוטג' או בית בשטח נחלה וכן לרכבים הינו נתון חסר תקדים.
כל שנותר לבעלי אחוזות בסביון, וילות, קוטג'ים, אנשים שרכשו מגרשים בסביון או נחלות וכן אף אלו שמתעניינים לקנות ויקנו בפועל בתים למכירה בסביון הוא לומר תודה לאלו אשר משקיעים מזמנם ומרצם לשמירה על ביטחון תושבי סביון במשמר השכונה וכן שאר האנשים הפועלים לשמירת ביטחון התושבים.

רוצים לדעת עוד מדוע כדאי לקנות מגרשים בסביון?
בכמה מוצע כיום מגרש בסביון למכירה?
כמה עולה וילה בסביון, אחוזה או קוטג' כפרי?
כמה עולה נחלה אשר מוצעת למכירה בסביון גני יהודה ומה ניתן למצוא בשטחי נחלות בסביון?
עבור מתן מענה לשאלות אלה ואחרות ולקבלת מידע על בתים למכירה בסביון,
התקשרו עוד היום.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג', קוטג'ים, נחלה, נחלות, אחוזה, אחוזות, וילה, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=869
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
אפיק פרסום בניית אתרים