איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה בסביון-איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר  

 קיים קשר בין בתים למכירה בסביון מסוג אחוזה, וילה, קוטג' ואף נחלה וכן בין מגרש או מגרשים בסביון למכירה לבין חזות ונראות הישוב, שכן מגורים בישוב מטופח ומתוחזק מובילים לאיכות חיים טובה יותר.
בתים למכירה בסביון ואף מגרשים למכירה בסביון שניתן לבנות עליהם את בית החלומות הינם בפועל בתי היוקרה היפים בישראל ומגורי היוקרה בהם הינם ברמה הגבוהה ביותר.
אך זאת מדובר על פנים הבתים.
מה עם חוץ הבתים? ולא הכוונה ליתרת שטחי המגרשים בחלקים הלא בנויים כמו חצר, אלא הכוונה הינה לישוב עצמו.
אז אלו מכם שרוצים לקנות בתים בסביון ומתעניינים לראות בתים למכירה בסביון או מגרשים למכירה בסביון בכדי לבחור את בית היוקרה או המגרש המתאים ביותר עבורם בוודאי ישמחו לשמוע את העובדות הבאות:נכון להיום, הישוב סביון כולל חמש מאות דונמים של שטחים ירוקים.
אם תקנו מגרשים בסביון לבניה או בתים למכירה בסביון ותרצו לצאת מגבולות האחוזה או האחוזה הבנויה לימים אם מדובר במגרש או משטחי הוילה או הקוטג' או משטחי הנחלה, תוכלו להתרשם מיופיים של שבעת אלפים עצים והרבה פרחים וצמחים.
בנוסף, ילדי אלו שקנו מגרשים בסביון, בנו ועברו להתגורר בסביון או לחילופין קנו בתים בסביון בנויים מכלל בתים למכירה בסביון, יהנו מחינוך סביבתי ברמה גבוהה אשר כולל סיורים חוויתיים בטבע, פעילויות לימודיות אשר קשורות לשמירה על הטבע וכן טיפוח גינה חקלאית.
עוד נקודה חשובה, סביון גני יהודה הינו הישוב הראשון במדינה שמוצב כמוביל באמצעות הפעילות הגדולה בו בתחום הפרדה של אשפה ביתית- תחום פסולת ומחזור. המצב בפועל שנכון להיום כ90% מתושבי סביון גני יהודה מפרידים את הפסולת.
אז אם גם לכם יש מודעות סביבתית ורוצים לדעת עוד על בתים למכירה בסביון  או לבנות בתי יוקרה על מגרשים בסביון או לדעת עוד על אחוזה, נחלה, וילה או קוטג' בסביון, התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עסקה 052-2326175
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
אפיק פרסום בניית אתרים