איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

המדריך למכירה או רכישה של מגרשים בסביון או לבניה על מגרש בסביון? חולמים לבנות בתי יוקרה או לקנות בתי יוקרה בנויים? בתים למכירה בסביון ב-top בחירת בעלי ההון ותושבי החוץ.  

 
מתעניינים לקנות או למכור מגרשים בסביון או לבנות על מגרש בסביון? חולמים לבנות בתי יוקרה כמו אחוזה מפוארת או לקנות בתי יוקרה בנויים כמו וילה עם בריכה, קוטג' מפואר או אף בית בנוי על נחלה? בתים למכירה בסביון ב-top  בחירת בעלי ההון ותושבי החוץ.

אם ברצונכם לדעת האם קיים מגרש למכירה בסביון החדשה, או מגרש בסביון במיקום מעולה, או מגרשים בסביון הוותיקה או החדשה, שמעתם על מכרז מגרשים בסביון או מתלבטים בין בתים למכירה בסביון שכבר בנויים לבין מגרשים בסביון לבניה עצמית, עצרו! יש כמה דברים שצריך לדעת רגע לפני רכישה או מכירה של נדל"ן בסביון מסוגים אלו.

אז מה צריך לבדוק לפני שקונים מגרש או מגרשים בסביון?
יש לבדוק לגבי מגרשים בסביון את מספרי הגוש והחלקה.
וכן את שטח החלקה אשר עליה יושב המגרש.
יש לבחון מה ניתן לבנות על אותם מגרשים בסביון לפי חוק ולפי רצון הרוכשים.
האם ניתן לבנות וילה מפוארת, אחוזה, קוטג' עם בריכה?
וכן אם עסקינן בבתים צמודי קרקע אשר מאפיינים את הבניה בישוב סביון גני יהודה, יש האם ניתן לבנות קומה אחת, שתי קומות,כלומר לבדוק כמה מפלסים ניתן לבנות והאם ניתן לבנות מרתף, עלית גג, האם ניתן להקים בריכת שחיה ועוד שלל בדיקות.

לצורך כך יש לבדוק את ענין זכויות הבניה ואחוזי הבניה.

יש לבדוק אם הקרקע היא קרקע פרטית או קרקע של רשות מקרקעי ישראל, שכן אם הקרקע אינה פרטית יש תשלומים נוספים שצריך לקחת בחשבון לרשות מקרקעי ישראל.
בנוסף יש לבחון את גבולות החלקה או החלקות והכוונה לגבולות המגרש והמגרשים.

יש לבדוק איזה תכניות בנין עיר חלות על שטחי המגרשים,
או על שטח המגרש הספציפי.

ישנם מספר דברים נוספים שצריך לבדוק ונציין חלק מהבדיקות: ייעוד הקרקע, מהות הנכס,צורה גאומטרית,  מהו השטח העיקרי ומהם שטחי השרות, תכסית, מה מספר יחידות הדיור שניתן לבנות, קיבולת בניה,כמה מפלסים, שטחי שרות, האם ניתן לבנות מרתף, קווי בנין, בעלות, שטח רשום, זיהוי ומיקום מדויק, תכניות, תב"עות, מטרות, שטח חניות, מבני עזר, היתר לבריכה, שטח בנוי ושטח חצר, הצעות לתכניות העמדה אדריכליות, תשלומים, היטלים, עלויות פיתוח, חוזים מול רשות מקרקעי ישראל אם הקרקע אינה פרטית (חכירה, תקופת חכירה, תשלום דמי היוון, דמי היתר, חוזה פיתוח, חוזה חכירה, מטרת החכירה,דמי הסכמה במכירה ועוד),  היתרי בניה, שווי מ"ר מבונה אקויולנטי,מע"מ ומיסוי, ניקיון המגרש מפסולת ופילוס בהתאם לגבהים, יש לבדוק מה הגובה ביחס למישור, מבחינה של טופוגרפיה, ביצוע סקרי קרקע לבדיקות זיהומיות, בחינה ובדיקה מול רשות העתיקות,  והתקשרות עם מגוון בעלי מקצוע ועוד שלל בדיקות.

יש להבין, מגרשים בסביון מאד מבוקשים ונמנים על היצע נדל"ן בסביון.
סביון גני יהודה הינו ישוב יוקרתי ומאד מאד מבוקש למגורים על ידי בעלי ההון ותושבי החוץ.
הישוב סביון מצוי באזור המרכז במדינת ישראל.
מזרחית לתל השומר ולקריית אונו, מערבית למושב מגשימים, דרומית לישוב גני תקווה וצפונית לעיר יהוד.
הישוב היוקרתי סביון בעל נגישות טובה ומהירה לצירי תחבורה ראשיים, קרוב לבר אילן וכפי שציינו לתל השומר וכן לשדה התעופה בן גוריון, דבר אשר מהווה פרמטר חשוב באיכות החיים עבור אלו בעלי העסקים שמנהלים עסקיהם מעבר לים.

בישוב סביון גני יהודה התבצעה הרחבה וקיימת התעניינות לקניה של בתים בסביון או בתים למכירה בסביון, נחלות או מגרשים בשטחי סביון הוותיקה ובשטחי ההרחבה.
 
שימו לב, נדרשת מומחיות רבה בתהליכי מכירה או קניה של מגרשים בסביון ואף של מגרש בסביון לבניה עצמית, הרשימה שצוינה לעיל של הבדיקות הינה רשימה לא סגורה(חלקית) ויש עוד המון דברים שצריך לבדוק בנושא.

אך כל אחת ואחת מהבדיקות חשובה, נצין כי לדוגמא, בדיקה של גובה דמי היתר ברשות מקרקעי ישראל הינה קריטית ואף היה פעם מקרה שזוג בשנות הארבעים לחייו רכש מגרש ונאלץ לאחר חתימת החוזה לשלם סכום של 650,000 דמי היתר שלא ידע שקיימים.
וזו דוגמא אחת מיני רבות,

אז אם ברצונכם לדעת עוד על מגרשים בסביון, מגרשים בשטחי סביון הרחבה, מכרז מגרשים בסביון, האם קיים בימים אלו ממש מגרש בסביון למכירה, או שברצונכם לברר מידע נוסף על בתים למכירה בסביון, נחלה או נחלות, התקשרו עוד היום.

התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=867
 
אפיק פרסום בניית אתרים