איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות מגרשים בסביון? בתים למכירה בסביון? רוצים לקנות מגרש לבניה עצמית ולבנות אחוזה בסביון? ערך מוסף הינו שפעילויות תרבותיות בסביון מהוות מקור גדול לעושר תרבותי.  

 
בתים למכירה בסביון, מגרשים בסביון או מגרש לבניה עצמית מהווים אפשרות טובה מאד לרכישה וניתן לבנות אחוזה בסביון, קוטג' ואף וילה מתוך כלל וילות בסביון וגם עם בריכה. ערך מוסף הינו שפעילויות תרבותיות בסביון מהוות מקור גדול לעושר תרבותי.

אז אם בחרתם לקנות בית יוקרה בנוי אשר נמנה על כלל בתים למכירה בסביון או לבנות אחוזה או אף קוטג' כפרי או וילה יוקרתית עם בריכה על מגרש או מגרשים בסביון, תשמחו לשמוע שישוב זה, סביון גני יהודה מהווה מקור גדול מאד לעושר תרבותי.

בעלי מגרשים בסביון או בעלי מגרש בסביון שבנו בתי יוקרה ולדוגמא כמו אחוזה מפוארת או וילת יוקרה עם בריכה או שקנו בתים למכירה נהנים מהיצע של שלל פעילויות קהילתיות, כגון, הצגות, סרטים, הרצאות וכיוצא בזאת וכן טקסי זיכרון.

נפרט חלק מטקסי הזיכרון שנערכו בסביון.
יום הזיכרון לשואה ולגבורה צוין בטקס מסורתי ברחבה של יד לבנים.
בטקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה נערך בסביון גני יהודה טקס אשר תאר את החוויות הקשות שעברו שישה ניצולי שואה שגם מתגוררים בישוב, בטקס שולבו קטעים של דרמה ושירים באמצעות ילדים מבית הספר סביון גני יהודה.

ניצולי השואה תושבי הישוב הדליקו לפידים של זיכרונות באנדרטה בסביון.
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה בסביון: כאלף וחמש מאות איש השתתפו בטקס.
טקס יום הזיכרון הועבר על ידי חניכי שבט הצופים שבט כנען.

במסגרת הטקס חיילי צה"ל תושבי הישוב הדליקו לפידי זיכרון לזכרם של הנופלים.
בנוסף, ביום הזיכרון עצמו נערכה בבית העלמין טקס אזכרה לנופלים שבו השתתפו תושבים רבים.
 
יום העצמאות, יום הולדת 71 למדינת ישראל בסביון גני יהודה:
בית התרבות בסביון  הפך לשטח אחד גדול שבו היו מופעים, משחקים, דוכני מזון, זיקוקים, וזמרים.
במקביל לאירועים הללו, וותיקים בסביון נהנו מצפיה משותפת בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, כיבוד, וכן נהנו ממופע של נורית גלרון וכן מהקרנה של סרט קולנוע.


חגיגות העצמאות בסביון גני יהודה לא הסתיימו בערב יום העצמאות ולמחרת ביום העצמאות עצמו וביום אחריו התנהל טורניר ספורט של ענף הספורט כדוריד וענף הספורט כדורסל כנהוג בסביון וזאת לזכר בני הישוב, כמו כן התקיימו הופעות של נבחרת התעמלות קרקע והאומנותית של סביון.
מועצה מקומית סביון על חבריה ופועליה הודו לכל מי שתרם להפקה המוצלחת.

אתם מבינים?
אלו שקנו וילות בסביון, אחוזות, נחלות או קוטג'ים, או בפרט בתים למכירה בסביון מסוג וילה עם בריכה, קוטג', אחוזה ואף בית בנוי על נחלה מעבר לכך שבחרו לקנות או לבנות בתי יוקרה בסביון ולגור בבתים שמובילים בעיצוב ובאדריכלות יוקרתית, נהנים מעצם העובדה שסביון מהווה עושר תרבותי ובאמצעות הפקה של פעילויות תרבות וספורט לשלל שכבות הגיל, ילדים, נוער, מבוגרים ואף וותיקים ובפרט מהערכים הטובים והערכיים אשר נלווים לתושבי הישוב והפועלים מטעמם במועצה מקומית סביון אשר באים לידי ביטוי בין היתר ברוח התנדבותית קהילתית אשר באה לידי ביטוי בשלל פעילויות כמו לדוגמא תרומה של שבט הצופים שבט כנען וכן בשל הפקה והתנדבות לטקסי זיכרון כמו ביום השואה וביום הזיכרון.

התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=866
 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים