איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון בניה של בתים יפים ומפוארים בסביון, בתים למכירה בסביון או בניה על מגרש יתרונות  

ניתן לבנות על מגרשים בסביון בתים יפים וכן בתים מפוארים בסביון, עיצוב, אדריכלות וכן יוקרה מאפיינת בתים למכירה בסביון בפרט או בתים בסביון בכלל, בניה של בית בסביון כמו אחוזה או קוטג' ואף וילה יוקרתית עם בריכה כוללים יתרונות רבים כך גם אם בונים בשטחי נחלה, אך גם בתים למכירה בסביון בנויים עשויים להיות חלופה טובה מאד לרכישה.

אם רוכשים אחוזה או וילה או קוטג' לא צריך לבנות וניתן לפי מועד פינוי שנקבע בין קונה מרצון למוכר מרצון לקבוע את מועד העברת החזקה בנכס.

במידה ורוכשים מגרש מתוך שלל אפשרויות רכישה של מגרשים בסביון, במטרה לבנות אחוזה מדהימה, וילה מהממת או קוטג' מעוצב יש לקחת בחשבון שצריך לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר מתחום תכנון, אדריכלות, עיצוב, משפט וכדומה.

יש להתייחס לעובדה שעת רכישת מגרש או מגרשים בסביון ובניה יש לבחון האם קיים היתר בניה ואם לא לפעול לקבלו מהוועדה המקומית לתכנון ובניה, תשלומים למנהל(לרשות מקרקעי ישראל) אם קיימים, תשלום היטלים, אגרות, מיסוי וכדומה ועוד המון בדיקות מקדמיות.

אך, בסופו של יום אם קונים מגרש או מגרשים בסביון או שבונים בפועל בשטח נחלה יוקרתית בסביון ניתן לבנות הכל מא' ועד ת' לפי הצורך בכפוף לשיקולי חוק ותקציב.
 
התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5

 
אפיק פרסום בניית אתרים