איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות אחוזה בסביון או לבנות אחוזה או וילה על מגרש או מגרשים בסביון? עצרו! כדאי שתכירו מה ניתן למצוא בתוך שטחי אחוזה מפוארת בסביון.  

 
אם תבחרו לקנות אחוזה בסביון שמהווה יצירת מגורים מעוצבת או לבנות אחוזה או וילה על מגרש או מגרשים בסביון? עצרו! כדאי לדעת מה ניתן למצוא בתוך שטחי אחוזה מפוארת בסביון.

בין אם אחוזה יוקרתית נבנתה על שטח מגרש גדול ובין אם מתכננים לקנות מגרש כחלק מכלל מגרשים בסביון, דבר אחד חשוב להבין, אחוזות בסביון יוקרתיות, מפוארות, מיוחדות וכוללות סגנונות עיצוב מיוחדים מאד.
אם תשאלו מעצבי פנים או מעצבות פנים לגבי תכנון ובניה של בית על מגרש יגידו לכם שיש סגנונות עיצוב פופולריים וטרנדיים עכשוויים שצריך לקחת בחשבון, ניתן להוסיף ולומר שניתן לקנות חומרי גלם, תכולה ואקססוריז לא רק "כחול לבן" במדינת ישראל, אלא מתערוכות עיצוב ואדריכלות אשר מופקות בחו"ל.

סממנים מובילים לעיצוב ובניה של בתים בסביון על מגרשים הינם שמירה על קווי עיצוב נקיים, אלגנטיות, ארכיטקטורה נוחה, יוקרתיות, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, מפרט 5 כוכבים, סטנדרט גבוה, שימוש בתכולה יוקרתית, שימוש באקססוריז יוקרתיים וכן שימוש בין היתר בין היתר בחיפויי קיר מיוחדים, וילונות יוקרתיים, תאורה יוקרתית, קמין ועוד.

כמו כן, בתוך השטח הבנוי של אחוזה שנבנתה על מגרש בסביון ניתן למצוא לעיתים מקרר יינות או יקב ענבים, מגרש סקווש, חדר קולנוע, ספא, מספרה, ובשטח המגרש הלא בנוי ניתן למצוא מגרש כדורגל/כדורסל/טניס
ועוד.

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=624
 
אפיק פרסום בניית אתרים