איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה בסביון-מחלום למציאות  

רשימת המשאלות wishing list של אלו שרוצים לבנות בתי יוקרה בסביון גני יהודה בשטחם של מגרשים בסביון. בניה של אחוזה בסביון מחלום במציאות.
נפרט שני אפיקים לקניה של נדלן בסביון , הראשון רכישה של בתי יוקרה בסביון בנויים והשני רכישה של מגרשים בסביון לבניה:
  1. בתי יוקרה בסביון בנויים ולדוגמא אחוזה מפוארת או וילה אשר מוגדרת בלקסיקון שפת העיצוב  כוילת בוטיק או  נחלה מדהימה בסביון גני יהודה עם בריכה עם בית בנוי גדול עם סוויטות נפרדות וכרם ענבים או קניה של קוטג' טוסקני.
     
  2. מגרשים בסביון לבניה, רכישה זו מאפשרת בהתאמה לצורתו הגאומטרית וגודלו של אותו מגרש ייחודי לבנות בית צמוד קרקע והכל כל עוד דבר זה עולה בקנה אחד עם קבלת היתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ולבניה וניצול מקסימלי של זכויות ואחוזי הבניה והכל לצד שיקולי תקציב.
 מהי רשימת המשאלות שצריך לכתוב לפני קניה של מגרשים בסביון או רכישה של מגרש בסביון במיקום נהדר? .
רשימה זו עשויה לכלול את כל החלומות, כל הרצונות וכל הצרכים ולהביא אותם לידי ביטוי באמצעות כתיבת תכנית או פרוגרמה של אדריכלים וזאת בכדי להביא לידי ביטוי את אותם חלומות, רצונות וצרכים של עיצוב יוקרתי, תכנון ארכיטקטוני יוקרתי, חלוקה פנימית אופטימלית אשר תביא לידי ביטוי את מילוי הצרכים של בעלי הבית ולדוגמא אם לבעלים יש ילדים בוגרים עם בני זוג יתכן שיעדיפו לבנות בית שיאפשר פרטיות מוחלטת לילדיהם באמצעות יחידות נפרדות או סוויטות נפרדות בשטחי הבית, כך גם לבחון את הצורך של שטחי חוויה ואירוח שכן וילות בסביון או וילה על בריכה אשר בנויה על שטח מגרש גדול יכולה לאפשר גם תכנון חוץ של גינה עם פינת תבלינים מרשימה ומגוונת, או אחוזה בסביון שנבנתה על שטח מגרש ענק אשר מוערך כחמישה דונמים עשויה לכלול בשטחה פרדס או מטע או כרם ענבים. או קוטג' עם שטח בנוי של 350 מ"ר עשוי לכלול סאונה ויקב ענבים פרטי אשר עונה על כל התנאים המחמירים של תחזוקת יקב או עם מרתף עם חצרות אנגליות אשר עשוי להוות יחידה נפרדת למגורים עם פרטיות מקסימלית.
 אז, אם ברצונכם לקנות מגרשים בסביון ולבנות בתי יוקרה או לקנות מגרש לבניה עצמית או לדעת כמה שילמו על מגרשים במסגרת מכרז מגרשים בסביון ומדוע היו פערי מחירים בין מגרש אחד למשנהו או כיצד בודקים זכויות בניה של מגרש או אחוזי בניה של מגרשים? או האם ניתן "לגלגל" היטל השבחה לתשלום בגין מכירת מגרש בסביון או מגרשים לקונים? התקשרו עוד היום ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:

http://http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
אפיק פרסום בניית אתרים