איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות בתים או מגרשים בסביון? חשוב לדעת! סביון גני יהודה נחשב כישוב הטוב ביותר למגורים לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.  

בתים יפים ומפוארים קיימים בסביון וגם מגרשים בסביון ניתנים לרכישה ולבניה, בעבר אף שווקו על ידי רמ"י קרקעות לבניה במסגרת מכרז מגרשים בסביון.  אלו דברים חשובים לדעת לפני ביצוע של עסקאות מקרקעין של קניה ומכירה של בתים בסביון או מגרשים ואף במקרה של בתים להשכרה?

סביון גני יהודה נחשב כישוב הטוב ביותר למגורים לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ולמה הכוונה?
קיימת חלוקה לאשכולות לפי הלמ"ס, סביון גני יהודה משוייכת לאשכול 10 שהינו הגבוה ביותר מבין כלל האשכולות.

אשכולות אלו מביאים לידי ביטוי מספר פרמטרים שקובעים את מדרג המדד החברתי כלכלי.

סביון מהווה גם אך אלא רק מקור אדיר לעושר תרבותי בשל פעילות מחלקת התרבות והיצע ההצגות, מופעים, הרצאות והסרטים אשר מציגים ומהווים חלק אינטגרלי ובלתי נפרד של הקולטורה של בית התרבות בסביון.
מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון מאד מבוקשים לקניה על ידי בעלי ההון ומדוע?

שכן מעבר לאוכלוסייה החזקה, מיצוב הישוב כישוב יוקרתי בישראל, קיום של בתי יוקרה יפים ומפוארים אשר בנויים בו מסוג אחוזות, וילות וגם קוטג'ים, עצם היותו מהווה מקור של עושר תרבותי, קיימים בו שלל עצים, גינות, פרחים, שצ"פים, שבילי הליכה מוצלים, בתים בסביון וכן מגרשים שעליהם נבנים בתים קיימים בקרבה לשירותים מוניציפלים, כמו כן קיים בישוב קאנטרי, חדר כושר ועסקים ונותני שירות ברמה גבוהה מאד
מועצה מקומית סביון פועלת במטרה לשפר את פני הישוב ולעלות את איכות החיים על בסיס קבוע.

רוצים לדעת עוד על מדוע כדאי לקנות בתים או מגרשים בסביון?
או לדעת עוד על קוטג'ים למכירה בסביון, מה המחיר של וילה עם בריכה, כמה עולה אחוזה מהממת בסביון, מהם דמי השכירות המקובלים עבור בתים להשכרה בסביון, איזה סוגים של בתי יוקרה או בתים למכירה בסביון עם בריכה קיימים? מה ההבדל בין קניה של דירה במגדלי יוקרה לבין בתים למכירה בסביון, מה הבדלי המחירים של מגרשים בסביון וממה עשוי לנבוע פער זה? מה הקשר בין תשלום לוועדה המקומית תכנון ובניה של היטל השבחה במקרה של בניה או מכירה של מגרש בסביון?

התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים