איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אחוזה בסביון או מגרש לבניה בסביון? רכישה או שכירות של בתים בסביון או קניה של מגרשים בסביון הינם בחירה נהדרת. בתים למכירה בסביון וכן בתים להשכרה בישוב, כוללים את מיטב הבתים המפוארים בישראל.  

 
אחוזה בסביון או מגרש לבניה בסביון? רכישה או שכירות של בתים בסביון או קניה של מגרשים בסביון הינם בחירה נהדרת. בתים למכירה בסביון וכן בתים להשכרה בסביון כוללים את מיטב הבתים המפוארים בישראל.
האם באמת ניתן למצוא בסביון גני יהודה בתים מפוארים, מיוחדים, מעוצבים ומתוכננים והיפים ביותר בארץ?

התשובה לכך היא חיובית, בין אם נרכשו מגרשים בסביון במסגרת מכרז או לחילופין מגרשים בסביון לבניה עצמית, או אם נרכש מגרש בסביון ונבנתה עליו אחוזה מפוארת, קוטג' או וילה, או אף אם מדובר על בתים על שטחי נחלה או נחלות, דבר אחד בטוח, בתים למכירה בסביון וגם בתים להשכרה בישוב יוקרה זה מהווים הבתים היפים ביותר.

הישוב סביון גני יהודה הינו ישוב במיקום מעולה באזור המרכז, מיתוג ומיצוב הישוב מושתת על כך בין היתר שהישוב הינו ישוב יוקרתי, דבר זה נובע מאוכלסיה טובה וחזקה אשר מתגוררת בו,  יש לציין שהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שייכה את סביון לאשכול 10 שהינו הגבוה ביותר במדד החברה- חברתי, כלכלה- כלכלי.

ניתן דוגמאות למספר בתים מפוארים שנבנו על שטחי מגרשים בסביון.

מגרש של אלף ושש מאות מטר שימש לבניה של וילה עם בריכה אשר כוללת שישה חדרים והוגדרה כיצירת מגורים מעוצבת אות וילה למכירה עם בריכה הוצעה למכירה.
שטח מגרש של אלף ותשע מאות מטר הוקצע לבניה של וילה בסגנון לאס וגאס, עם שמונה חדרים ושבע מאות וחמישים מטר מרובע בנוי, עם שטח פתוח גדול, יחידה לאופר או אופרת, חדר כושר וחדר קולנוע, מרתף שמהווה יחידת דיור נפרדת מניבה ועוד.

 על שטח מגרש של אלפיים מטרים ניתן לצפות ביצירה אדריכלית יוקרתית במיטבה, 800 מטרים בנויים עם 2 יחידות של סוויטות נפרדות, וילה עם בריכה מוקפת צמחיה וכן בשטחי מגרש זה קיים גם אגם פרטי.


אחוזה בסביון עשויה להיות בנויה על שטחי מגרשים גדולים יותר ועם שלל שטחי חוויה ואירוח.
רוצים לדעת עוד פרטים על בתים להשכרה בסביון?
כמה עולה  קוטג' למכירה בסביון או וילה לאס וגאס עם בריכה בסביון?
האם קיימת אחוזה בסביון עם פרדס עצי פרי?
מה טווחי המחיר של מגרשים בסביון?
והאם קיים מגרש לבניה בסביון הוותיקה?
כמה יחידות דיור קיימות בשטח נחלה בגני יהודה?
רוצים לדעת עוד על מה בין תיווך יוקרה בסביון, וילות בסביון, קוטג'ים יפים מעוצבים או נחלה עם היתר לבניה של חוות סוסים?

התקשרו עוד היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5

 
אפיק פרסום בניית אתרים