איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

קניתם מגרשים בסביון והנכם מתעניינים לבנות אחוזה מדהימה עם גן טרופי ועצים וותיקים והנכם רוצים לדעת עוד מידע על פעילויות חברתיות של ילדים ונוער בסביון גני יהודה ובפרט על פעילות שבט הצופים בסביון גני יהודה, שבט כנען, המאמר הזה יעניין אתכם מאד.  

בתים למכירה בסביון הינם אפשרות מעולה ובחירה מצוינת לקניה של בתי יוקרה בנויים בסביון, לצד כמובן אפשרות רכישה של נחלה או נחלות, אך אם קניתם מגרשים בסביון והנכם מתעניינים לבנות אחוזה מדהימה עם גן טרופי ועצים וותיקים, לרבות עצי זית והנכם רוצים לדעת עוד מידע על פעילויות חברתיות של ילדים ונוער בסביון גני יהודה, מעבר לפעילותם המבורכת של מפעילי בית התרבות בסביון מהמועצה ובפרט על פעילות שבט הצופים בסביון גני יהודה, שבט כנען, המאמר הזה יעניין אתכם מאד.

מה הקשר בין אלו שהשקיעו וקנו מגרש בודד בגודל 20 דונמים מכלל שטחים של מגרשים בסביון גני יהודה ובנו אחוזה יפה מאד ואקסקלוסיבית לבין עצם היותם בעלי משפחות וילדיהם בגילאי ילדים ונוער?
שבט הצופים בסביון גני יהודה נקרא שבט כנען והינו אחד משבטי הצופים הטובים ביותר בארץ.

שבט הצופים וסביון מהווה מודל ודוגמא להתארגנות חברתית אשר מושתתת על ערכים טובים וחינוך מעולה.

ילדים ונוער בסביון אשר משתייכים לשבט הצופים סופגים ערכים חינוכיים טובים ברמה גבוהה, עשיה חברתית פעילה, התנדבות ותרומה לקהילה, טיולים ועוד.
בשנה האחרונה לקחו חניכי שבט הצופים בסביון, שבט כנען חלק פעיל גם בהכנת טקסים.

פעילותה הטובה של שבט הצופים חשובה מאין כמוה ותורמת, אך מהווה השלמה לכלל המסגרת החינוכית תרבותית בסביון גני יהודה.
אלו שקנו מגרשים בסביון ובנו אחוזה יוקרתית על מגרש בודד לבניה או אלו שקנו מגרשים בסביון בכדי לבנות בתים מסוג וילות או קוטג'ים עבורם ועבור בני משפחתם לא צריכים לצאת מהישוב סביון גני יהודה בכדי להנות מקולטורה טובה ואיכותית.

בית התרבות בסביון מהווה אבן שואבת עבור אומנים, זמרים, מרצים, סטנד אפיסטים וכן מציג סרטים מעניינים ומזמין שלל הצגות ומופעים לרווחת התושבים וכן בסביון גני יהודה קיימת גם ספרית יד לבנים אשר בה ספרים רבים ושמורים ועוד.

אלו שקנו מגרשים בסביון ובנו אחוזה מהממת או וילה מפוארת יכולים להגיע להצגה עם הילדים בבית התרבות או בספריה או לפעילות קהילתית בחגי ישראל והכל במרחק הליכה.
האמרה זמן שווה כסף נכונה מאין כמוה וקרבה לשירותים קהילתיים מוניציפלים משפרת את איכות החיים בעשרות מונים.
בסביון גני יהודה קיימים הרבה שבילי הליכה מוצלים וניתן להתרשם מכל הכיוונים מכל בתי היוקרה בסביון אשר קיימים בישוב, וילה, קוטג', אחוזה או נחלה או מגרש או מגרשים בסביון עם פוטנציאל אדיר.
אז, אם הנכם רוצים לדעת עוד על וילה עם בריכה מעוצבת בסגנון אירופאי, או האם קיימת בסביון אחוזה בסגנון ספרדי ויקטוריאני או האם קיים קוטג' למכירה בסביון עם גינה ענקית ושלל עצים וותיקים אשר מובילים לפרטיות מוחלטת או האם קיים מגרש בסביון שניתן לבנות עליו אחוזה עם מטבח מודרני מאובזר או האם קיימת נחלה שבשטח שלה קיימת חוות סוסים?
אם תרצו לקבל עוד מידע על מגרשים בסביון או על בתים למכירה בסביון, התקשרו עוד היום.

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=734
 אפיק פרסום בניית אתרים