איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הדרך הקלה לרכישת וילה,מגרש בסביון   

הדרך הקלה לרכישת וילה,מגרש בסביון 
בארץ ישראל רכישת וילה או מגרש הינה השקעה גדולה ולעיתים השקעה של פעם בחיים ולכן חשוב מאוד להיוועץ עם משרד תיווך מנוסה ובעל מוניטין רב שנים המתמקצע בבתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון.
 להלן נקודות חשובות לרכישת נכס בסביון:
1. מיקום: מתבקש לבדוק את מיקום הוילה, הסביבה והרחוב שהינכם מעוניינים לגור בו. כגון: קירבה לשירותים קהילתיים,מוסדות ציבור,בתי קפה,קאנטרי,תחבורה ציבורית,איזור שקט, איזור מרכזי, פונה לנוף וכו'.  
2. מצב הנכס: מתבקש  לבדוק את מצב הנכס מבחינת מערכות, תשתיות, מצב קונסטרוקטיבי, מה ההשקעה הנדרשת לחידוש, תיקון ושיפוץ במידה ויש ,נדרש לבדוק סדקים בגדרות, מצב הבריכה, חדר מכונות, תא איזון, תשתיות וחיפויי הבריכה (לרוב פסיפס).   
3. התאמה לצרכים: יש להיצמד לנתוני הדרישה שלכם וכן לחשוב לפחות 10 שנים קדימה מבחינת שינויים משפחתיים עתידיים,כמו כן יש לשים דגש על גודל הנכס, מספר החדרים, תכנון ארכיטקטוני של הנכס כגון: מפלסים, מרתף, כמות  מדרגות וכדומה, איזורי חוויה, עיצוב פנים שמתאים לטעמכם ,מתבקש לחשוב גם על שינויים אישיים כגון: אופציה למעלית, חדר שינה בקומת כניסה, הנגשה, האם אתם מחפשים מקום שקט וביתי או מקום עם מתקני ספא ובריכה.
4.משרד תיווך-מתווך בתי יוקרה: הכי  חשוב לבחור בבעל מקצוע עם ניסיון וותק של שנים בייצוג, תיווך ושיווק בתי יוקרה, מגרשים ואחוזות בסביון, תמיד מומלץ לבדוק שהמתווך מתמחה באיזור הפעילות שלו, ולזכותו נזקפות עשרות ומאות עיסקאות ביישוב וזאת מהסיבה החשובה ביותר והיא:ידע שווה כח! חשוב לוודא שהמתווך הינו בעל קשרים עם אדריכלים, מהנדסים, שמאים, עורכי דין. כמו כן, המקצועיות של המתווך תוביל אותכם לניהול וליווי התהליך לפי שלבים וכן למקסם את הזמן והידע ולניהול משא ומתן בתום לב,ביושרה,אמינות,נאמנות ומיומנות.
5.מחיר:  גולת הכותרת הינה המחיר, יש לבדוק ולוודא שהמחיר המבוקש תואם את התקציב שלכם ומתאים למחירי הנכסים בסביבה בה הינכם מחפשים,לדוגמא: לקוחות שמחפשים לרכוש מגרש בסביון צריכים לוודא שההבדלים של המחירים המבוקשים של כל מלאי המגרשים וכן בתים לנכסים למכירה בסביון הינם על גבולות סטייה של בין 10%-5% בהסתמך על LOCATION LOCATION LOCATION רוחב המגרש, טופוגרפיה וקיבולת הבנייה המותרת.
6. ייעוץ משפטי-עו"ד: אחרי שעברתם את כל חמשת הסעיפים בהצלחה, החלק המשפטי הינו בעל משמעות רבה, עו"ד המתמחה במקרקעין ובעל ניסיון מישפטי בחוזים של בתי יוקרה,מגרשים ואחוזות וכן הכרה של האיזור,הרשויות,הוועדה,שיתוף פעולה עם יועץ מס וכן התמקצעות בהיבט המיסוי ,עשוי להוביל לסיום התהליך בהצלחה.
7. באם אתם רוצים להגשים את החלום, התקשרו אלי עכשיויגאל רודה ,מנכ"ל משותף בסניף הדגל סביון בקעת אונו,הפועל זה כ-3 עשורים,  מומחה בייצוג,שיווק ותיווך מקצועי של דירות יוקרה,בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון, אוהב את העבודה לשירותכם,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
אפיק פרסום בניית אתרים