איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון-המיקום המבוקש לוילות ובתי יוקרה למשפחות  

הישוב סביון הינו מוקד משיכה למשפחות רבות מהמעמד הגבוה המעוניינות להקים את ביתם ביישוב סביון ולהנות מרמת חיים גבוהה לצד חיי קהילה חזקה ואיכותית ועושר תרבותי.
יגאל רודה מתווך בתי יוקרה בסביון ותושב הישוב מציין כי ישנה עלייה בביקוש לבתי יוקרה,מגרשים ואחוזות בסביון בקרב משפחות מהארץ ומחו"ל ,שבוחרות לקבוע את ביתן החדש ביישוב סביון וזאת מכמה סיבות :
מיקום גאוגרפי-  הישוב סביון נמצא במרכז הארץ בקרבה לצירי תנועה ראשיים,שדה התעופה בן גוריון וכן לערים מרכזיות כגון תל אביבוסביבתה, מה שהופך את היישוב לנוח להגעה ולהגעה ממנו.
רבים מהתושבים בעלי עסקים מעבר לים כך שהאפשרות להיות בשדה התעופה תוך כ-רבע שעה הינה יתרון משמעותי רודה מסכם ואומר שהמשפחות בסביון נהנות מדגם מגורים מושלם של ישוב כפרי-קהילתי בלב הנוף האורבני שמסביב.

חיי קהילה-  ביישוב סביון תחושת קהילה חזקה ואיכות חיים גבוהה,היישוב מציע סביבה בטוחה ומצויינת לגידול ילדים, עם מגוון פעילויות חינוכיות, תרבותיות וספורטיביות, ביישוב קיימים למעלה מ-5 גני-ילדים, בית ספר יסודי וחטיבת ביניים, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה וספורט ופעילות לכל המשפחה,רודה מדגיש כי המועצה המקומית סביון משקיעה את מיטב תקציביה ברווחת התושבים,ניראות היישוב,איכות חיים,חינוך,ביטחון,חיי קהילה ועושר תרבותי.
מגוון בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים -ביישוב סביון ניתן למצוא את הבתים היפים בישראל, ביישוב מגוון נכסי בתי יוקרה, אחוזות ומגרשים החל מבתי יוקרה על מגרשים של חצי דונם ועד לאחוזות ונחלות על כ-40 דונם ביותר, הישוב מציע מגוון אפשרויות לתכנון החלומות והדרישות של הרוכשים והמשפחות בהתאם לגודל הנכס,מפרט הנכס,איזורי חוויה הקיימים בו כמו בריכה פרטית, מגרשי טניס, מגרשי כדורגל, חוות סוסים, פינת חי, גינות תבלינים, סוויטות מלכותיות,מטבח יוקרה,מגרש כדוריד/ כדורעף, ועוד..

רכישת בית יוקרה למשפחה הינה אחת מההשקעות החשובות והגדולות שמשפחה עושה ולעיתים זו השקעה של פעם בחיים, לכן חשוב להתייעץ עם הטוב ביותר, המתווך יגאל רודה הוא הבחירה המנצחת עבור משפחות רבות, רודה המתווך של האלפיון העליון, אוטוריטה בשיווק יעוץ וייצוג בתי יוקרה מגרשים ואחוזות בסביון עם ניסיון ומוניטין של כ-3  עשורים מלווה את המשפחות בכל תהליך הרכישה החל מההיכרות הראשונה תוך ליווי אישי ומקצועי ועד לסגירת העיסקה וזאת יחד עם דיסקרטיות,אמינות ומיומנות מהמעלה הראשונה.
באם אתם רוצים להגשים את החלום, התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה בייצוג,שיווק ותיווך מקצועי,בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון,אוהב את העבודה לשירותכם 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים