איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

תיווך וילות בסביון ובתי יוקרה   

תיווך בתי יוקרה משוייך ללקוחות בעלי הון מהמעמד הגבוה השייכים לעשירון והאלפיון העליון ,תיווך בתי יוקרה ואחוזות שונה בכמה וכמה אספקטים מתיווך נכסים סטנדרטיים, הן מבחינת סוג הנכסים והן מבחינת הלקוחות ומורכבות העיסקה.
יגאל רודה המתווך של האלפיון העליון בעל קשרים ענפים עם בעלי הון מהארץ והעולם,מסביר כי תיווך בתי יוקרה,וילות אחוזות ומגרשים בכלל וישוב סביון בפרט מצריך התמחות והתמקצעות מהמעלה הראשונה יחד עם ידע נרחב בנדלן ותחומים הנלווים אליו כגון: היבט המיסוי,היטלים,מס שבח,זכויות בנייה ועוד..רודה בעל ניסיון של כ-30 שנה בשיווק, ייעוץ וייצוג בתי יוקרה בסביון מציין, כי הלקוחות השייכים לסקטור בתי היוקרה הינם בעלי הון מהמעמד הגבוה ודיסקרטיות היא שם המשחק. לקוחות אלו קנאים לפרטיותם וכל תהליך הרכישה צריך להיעשות בדיסקרטיות מוחלטת ובמתן אמון מלא.לעיתים תהליך זה יכול להתבצע גם כאשר הלקוח נמצא מעבר לים,בייחוד שרוב הלקוחות הינם אנשי עסקים בארץ ובחו"ל.

ללקוחות המשוייכים לאלפיון העליון לרוב אין בעיה של תקציב (בניגוד ללקוחות של נכסים סטנדרטיים) יחד עם זאת הם בעלי הגדרות ברורות ובלתי מתפשרות לגבי הנכסים שהם מחפשים, מומחיותו של יגאל רודה והצלחותיו הרבות הן תוצאה של התאמת התקציב של הלקוחות לנכס המתאים להם ע"פ מכלול דרישותיהם.המתווך רודה מלווה את לקוחותיו לכל אורך התהליך החל מההיכרות הראשונה,הצגת הנכסים,ועד למו"מ ולסגירת עיסקה לשביעות כל הצדדים עם השנים צבר רודה קשרים ענפים עם מומחים בתחום הנדל"ן כגון: עורכי דין בתחום המקרקעין,שמאים,אדריכלים,מעצבי פנים. כל אלו מקלים על תהליך העיסקה ומורכבותה ומסייעים להגיע לעיסקה מוצלחת במינימום זמן וטירחה מצד הלקוח

התמקצעותו של המתווך רודה בנכסי יוקרה מפוארים ברמה הגבוהה ביותר ביישוב סביון, והיכרותו רבת השנים עם בעלי הון מהארץ ומרחבי העולם, הפכו אותו לאייקון של יוקרה, מקצועיות, אמינות ונאמנות המושך אליו אנשי עסקים, ידוענים ובעלי הון שמגיעים ברובם בזכות המלצות שעוברות בקליקה של אנשי העשירון והאלפיון העליון. המתווך רודה עומד מאחורי העסקאות היוקרתיות ביותר שנעשו על ידי מיליונרים הנמנים עם העשירון העליון.
באם הינכם רוצים למכור או לקנות נכס,יגאל רודה יגשים לכם את החלום ,התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון ,אוהב את העבודה לשירותכם 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים