איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

עיצוב בתי יוקרה בסביון על פי שיטת הפנג שוואי  

המקור של שיטת הפנג שוואי הינו בסין העתיקה ,משמעותו הביטוי הינה רוח ומים,על פי עקרונות השיטה הסינית הפופולרית, יש לארגן את המבנה ואת החפצים הנמצאים בו בהרמוניה מלאה עם הטבע. מטרת שיטת הפנג שוואי היא ליצור סינכרוניזציה מושלמת בין הבית ועיצובו לבין האנרגיות הפועלות ביקום.
עם השנים  שיטת הפנג שוואי תפסה תאוצה ברחבי העולם וכבשה בסערה את מעצבי הפנים המובילים שהחלו להטמיע שיטה זו בעיצוב בתי יוקרה ,שיטה זו הגיעה גם לארץ וניתן לראות בתי יוקרה,אחוזות וילות רחבות ידיים בסביון המעוצבות ע"פ תורת הפנג שווי.

להלן מספר עקרונות מובילים בעיצוב בית יוקרה על פי שיטת הפאנג שוואי:
עיצוב דלת הכניסה
עיצוב פנים בית יוקרה על פי תורת הפנג שוואי מתחיל כבר,דלת הכניסה לבית חשובה ביותר בתורת פנג שואי' היא הפתח שדרכו הבית מקבל את אנרגיית הצ'י המשמעותית כל כך בתורת פנג שואי.'זרם זה של אנרגיה, איכותית וחזקה קובע את איכות האנרגיה בבית' לכן חשוב לעשות את לעשות את המיטב כדי ליצור זרימה טובה ע"י בחירה מתאימה של צבע הדלת,גודל הדלת,וסוגה
עיצוב הסלון
את הסלון נהוג לתכנן באופן שונה משיטות העיצוב המוכרות בעולם המערבי אשר דוגלות בהצבת ספות הסלון במרכז החלל, דווקא לפי פאנג שוואי, מומלץ להעמיד את הספה בסמוך לקיר. כשהספה מעוגנת לקיר, היושבים עליה ירגישו בטוחים ומוגנים,
עיצוב מטבח
לפי הפנג שואי, המטבח הוא החלק בבית שמזין אותנו, ולכן הדרך שבה נעצב אותו תשפיע עלינו ברמת הבריאות ובתחושת השפע. על המטבח להיות הרמוני, מזמין, מאורגן היטב, ומאפשר זרימה חופשית של אנרגיה את האי נהוג לתכנן כך שמבשלים עם הפנים לעבר הסלון ולכיוון הנוף ולא עם הגב אליו
עיצוב חדר השינה
בעת עיצוב פנים הבית על פי עקרונות שיטת הפנג שוואי, מושם דגש רב על תכנון ועל עיצוב נכון של חדרי השינה, ובעיקר חדר השינה של ההורים. העיקרון המנחה הוא ליצור הרמוניה ושלווה בחדר השינה, כיוון שבחדר זה אמורים הדיירים לצבור כוחות, לנוח היטב, לצבור ,לכן נהוג להציב את המיטה לצד קיר ארוך ויציב, ובמידת האפשר יש להציב אותה במקום שאיננו מול הדלת כדי לספק תחושת הגנה ושלווה.
גם בעיצוב חדרי השינה לילדים נהוג קודם כל להציב את המיטה, עדיף לא מול הדלת, ורק לאחר מכן בוחרים את מיקום הארון, הכונניות, שולחן העבודה ושאר הפריטים.
 לסיכום:
עקרונות שיטת הפנג שוואי נועדו ליצור הרמוניה וסדר בבית ע"י מיקום נכון של הרהיטים בחללי המבנה השונים.לדוגמה, אין להציב מיטה מול דלת ויש להשליך חפצים שאינם שימושיים כדי להימנע מחסימה אנרגטית ומדיסהרמוניה בבית.כדי ליצור זרימה אנרגטית והרמוניה בחללי הבית, יש לדאוג לחיבור נכון בין כל הפונקציות והחפצים בחללי המבנה, מומלץ לבחור ברהיטים בעלי פינות מעוגלות ויש להתקין גופי תאורה ליצירת אפקט מרשים השובר את הקווים הישרים.כמו כןו ,עיצוב פנים לפי תורת הפנג שוואי מחייב בחירה נכונה של צבעים – לכל צבע יש תדר מסוים, וכמו כן מומלץ לשלב רהיטים וחפצים העשויים מחומרים טבעיים.
ביישוב סביון ניתן למצוא בתי יוקרה ואחוזות בתיכנון ועיצוב ע"י אדריכלי צמרת מהארץ ומהעולם ,הבתים מתאפיינים במבחר סגנונות עיצוב כגון: פרובאנס,טוסקאני,מודרני,אקלקטי,קלאסי,כפרי, וכמובן עיצוב ע"פ שיטת הפאנג שוואי שהולכת ותופסת תאוצה אצל מעצבי פנים וואדריכלים מהשורה הראשונה.
אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולרכוש בית יוקרה בתכנון אדריכל צמרת,התקשרו  ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים