איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון–מישוב חקלאי לגן עדן לעשירים  

הישוב סביון הידוע בבתי היוקרה ובאחוזות המפוארות שבו,מהווה מקום מגורים אולטימטיבי לבעלי ההון ועשירי הארץ, עם זאת, ראשיתו כיישוב חקלאי חושפת היסטוריה מרתקת של טרנספורמציה, המונעת על ידי מייסדים בעלי חזון ושילוב של גורמים ייחודיים.
סביון מתחילה בראשית שנות ה-50, אז נוסדה כישוב חקלאי שיתופי,. הכוח המניע מאחורי הקמת סביון היה קבוצה של יחידים חלוצים שביקשו ליצור יישוב עצמאי שיגלם את האידיאלים של פריון חקלאי, חיים קהילתיים ואורח חיים הרמוני.

מייסדים אלה דמיינו מקום שבו ניתן לעבד את האדמה ולהפוך אותה למרכז חקלאי משגשג. המחויבות שלהם לעבודה קשה, התמדה ושיתוף פעולה הייתה חיונית בעיצוב שנותיה הראשונות של סביון ובהנחת היסוד לפיתוח העתידי שלה.
עם הזמן עברה סביון מהפך מדהים מקהילה חקלאית למקלט אקסקלוסיבי לעשירים ולבעלי הון. מספר גורמים מרכזיים תרמו לפופולריות שלו בקרב קבוצת עילית זו.
PRIME-LOCATION-קרבתה של סביון לתל אביב, המרכז הכלכלי והתרבותי של ישראל, מילאה תפקיד משמעותי במשיכה שלה. מיקומה האסטרטגי איפשר לתושבים ליהנות מהיתרונות של אורח חיים פרברי שליו תוך גישה נוחה לשירותים של העיר השוקקת, לרבות הזדמנויות עסקיות, בידור ופעילויות תרבותיות.
שירותים ותשתיות :
מייסדי סביון והיזמים שבאו אחריהם, השקיעו ביצירת תשתית יוצאת דופן ביישוב. זה כלל רשתות כבישים מתוכננות היטב, שירותים קהילתיים הטובים ביותר,מוסדות תרבות,ספורט  וחינוך איכותיים, המבטיחים חווית מגורים נוחה ומפנקת לתושביה.

קהילה חזקה:
מעבר לקסם הפיזי שלה, סביון מתגאה בטיפוח קהילה מלוכדת. עם אוכלוסייה קטנה יחסית, התושבים מפתחים לרוב קשרים חזקים ותחושת אחווה. סביון מציעה שירותים חברתיים ופנאי שונים, כולל קאנטרי קלאבים אקסקלוסיביים, מגרשי טניס ופארקים, המספקים הזדמנויות לתושבים להתחבר, להתרועע ולהתחבר יחדיו.
 אדריכלות יוקרה:
היישוב סביון ידוע בארכיטקטורה המפוארת והנופים המעוצבים בקפידה. בתי יוקרה, וילות ואחוזות רחבות ידיים הפכו למאפיינים בולטים של היישוב,הבתים משדרים אלגנטיות ותחכום ומעוצבים בסגנונות אדריכליים שונים הנעים בין מודרני ומינימליסטי לקלאסי וגרנדיוזי, המשקפים את הטעמים המגוונים של תושבי העילית של סביון. בתי היוקרה והאחוזות כוללים בתוכם מרחבים ירוקים ,הגנים שופעים, מדשאות רחבות ידיים,מגרשי טניס, FACILITIES ובריכות שחייה פרטיות.

אבטחה ופרטיות: היכולת של היישוב סביון לספק סביבה מאובטחת ופרטית מהווה יתרון משמעותי במיוחד לעשירים ולבעלי ההון,ביישוב רמה גבוהה של אמצעי אבטחה, לרבות כוחות ביטחון פרטיים, מערכות מעקב ונקודות כניסה מבוקרות. אמצעי זהירות אלו מציעים לתושבים תחושת שקט נפשי ומבטיחים את פרטיותם ובטיחותם
יוקרה ומעמד: בעלות על נכסים בישוב סביון הפכה לשם נרדף לעושר, הצלחה ומעמד. הייחודיות של הקהילה בשילוב היוקרה הכרוכה במגורים בסביון, הפכו אותה לסמל להישג בקרב האליטה העשירה בישראל.
 לסיכום:
 ההיסטוריה הכובשת של סביון, מההתחלה הצנועה שלה כיישוב חקלאי ועד למעמדה כיעד בלעדי לעשירים ולבעלי הון, משקפת את האופי הדינמי של עיירה יוצאת דופן זו. סביון, שנוסדה עם חזון של חיים קהילתיים ופרודוקטיביות חקלאית, התפתחה למקום של שפע, יוקרה וחיים מעודנים. השילוב של מיקומה המעולה, התשתית יוצאת הדופן, הארכיטקטורה המעולה, אמצעי הביטחון ווהקהילה המשגשגת הפכו את סביון לבחירה המנצחת  עבור בעלי ההון והאנשים העשירים בישראל. כיום היא מהווה עדות לחלומות המייסדים ולמורשת המתמשכת של שגשוג ויוקרה בקהילה התוססת הזו.
אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולחיות בגן עדן של עשירים ולהיות חלק מקהילה חזקה ומשגשגת,התקשרו ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים