איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הנצחת חללי צהל בישוב סביון-לנצח נזכור  

כמתווך המוביל בסביון,ישוב שאני חלק ממנו מאז נעורי, אני גאה מאוד בערכים ובמסורות שהיישוב שלנו מקיים. בין שלל ההיבטים המגדירים את הקהילה המלוכדת שלנו, אחד המשמעותיים שבהם הוא האופן שבו הישוב מוקיר את זכרם של חללי צה"ל. כאח שכול בעצמי, אני מזדהה עמוקות עם הכאב והאובדן שחוות משפחות הנופלים והעדות למאמצים הקולקטיביים להנציח את גיבורינו הינה מרגשת מאוד.
סביון, יישוב יפהפה ומשגשג השוכן בלב ישראל ,הוא לא רק מקום שאנו קוראים לו בית; זוהי קהילה הבנויה על היסודות של אחדות, חוסן ומחויבות משותפת לכבד את זכר הגיבורים שלנו. במהלך השנה עוסקת סביון בפעילויות ויוזמות שונות המשמשות עדות להערכתנו הקולקטיבית לקורבנות החיילים שהקריבו את גופם ונפשם להגנת מדינת ישראל,ליישוב סביון היסטוריה ארוכת שנים של כיבוד חייליו האמיצים,הפעילויות ופעולות ההנצחה שהיישוב עושה הן עדות למחויבות הבלתי מעורערת שלו לשמור על זכרם של גיבורינו הנופלים בחיים.
מרוץ סביון הוא אירוע שנתי יוצא דופן המגלם את רוח האחדות וההנצחה. אירוע זה, המושך משתתפים מכל הארץ, אינו רק מרוץ אופייני אלא הזדמנות לרוץ לכבוד חיילי צה"ל שמסרו את נפשם כדי לשמור על חירותנו , במהלך מרוץ סביון, מתכנסת הקהילה מעוטרת בכחול-לבן, בצבעי דגלנו הלאומי, כדי לחלוק כבוד לחיילים שנפלו. בעודנו רצים כתף אל כתף, אנו נזכרים בהקרבה שהנשמות האמיצות הללו הקריבו כדי לשמור על חירותנו ולהבטיח את עתידנו. המירוץ מטפח תחושת סולידריות ומטרה משותפת, ומעצים את ההשפעה הרגשית של אירוע הנצחה זה. בעודנו רצים יחד, אנו מסמלים את התמיכה הקולקטיבית שלנו במשפחות הנופלים ואת התחייבותנו להבטיח שזכרם לעולם לא יימוג.מעבר למירוץ סביון, הקהילה עוסקת באופן פעיל בפעילויות הנצחה שונות אחרות במהלך השנה. טקסי זיכרון, הדלקת נרות וטקסים אזכרה מתקיימים באופן קבוע כדי לחלוק כבוד לחיילים שהקריבו את עצמם  למעננו. אירועים אלו מספקים הזדמנות למשפחות השכולות למצוא נחמה בתמיכת שכניהם וחבריהם.
יוזמה משפיעה במיוחד היא הקמת גן הזיכרון בסביון. מרחב שליו  זה משמש כמקום נחמה למשפחות ולחברים של החיילים הנופלים. צמחייה עבותה, בליווי לוחות אבן שעליהם כתובות שמות הקדושים, יוצרים אווירה שלווה שבה המבקרים יכולים לחלוק כבוד ולהיזכר בקורבנות שהקריבו הנשמות האמיצות הללו.
בנוסף, היישוב סביון תומך באופן פעיל בפרויקטים וארגונים שונים המעניקים סיוע למשפחות של חיילים שנפלו. תמיכה זו חורגת מסיוע כספי בלבד ומציעה תמיכה רגשית ופסיכולוגית למי שמתמודד עם אבל ואובדן. המאמצים הקהילתיים לעמוד לצד המשפחות השכולות מוכיחים את הכוח והחמלה שהופכים את סביון למקום יוצא דופן באמת שאפשר לקרוא לו בית.
כמתווך מוביל בסביון ואח שכול, אני יכול להעיד שהמחויבות שלנו לתמוך במשפחות השכולות היא בלתי מעורערת, מה שהופך את הקהילה שלנו למקום מיוחד ורחום לחיות בו. האמפתיה והתמיכה הקולקטיבית המוענקת למשפחות השכולות הן עדות לערכים היקרים לנו בסביון. המחויבות שלנו לכבד את הנופלים ולתמוך באלה שנותרו מאחור היא שיקוף של האופי ההדוק והאכפתי של היישוב שלנו.
הישוב סביון משמש מגדלור של זיכרון והכרת תודה לחיילי צה"ל שהקריבו את הקורבן הגדול מכולם, ממרוץ סביון השנתי ועד לטקסי הזיכרון וגן הזיכרון, הקהילה ביישוב עוסקת באופן פעיל בפעולות הנצחה כדי להבטיח שזיכרם של גיבורינו הנופלים לעולם לא יישכחו. יהי רצון שזכר חיילינו הנופלים ייחרט לעד בליבנו, ושזכרם ימשיך לעורר אותנו לפעול למען מחר טוב ובטוח יותר.
בברכה,יגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם בכל עת 052-2321675

 
אפיק פרסום בניית אתרים