איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

לחבק את הטבע: שדרות העצים הקסומות והצמחייה הנצחית בסביון  

סביון, השוכנת בלב ישראל, היא גן עדן למי שמחפש את השילוב המושלם של חיים מודרניים ויופי טבעי. אחד המאפיינים הבולטים של היישוב הוא שדרות העצים הרבות של והצמחייה השופעת והוותיקה העוטפת את הנוף ובתי היוקרה וכאשר מדובר בבתי יוקרה בסביון, אף אחד לא מכיר אותם טוב יותר מיגאל רודה, המומחה מספר 1 לבתי יוקרה בסביון עם ניסיון של למעלה מ-3 עשורים.
במאמר זה נחקור את אינספור היתרונות של אוצרות ירוקים אלו, החל מהיתרונות הפרקטיים של צל, פרטיות ותוחלת חיים גבוהה ועד לערך הרב והאסתטיות שהם מביאים לבתים המפוארים בסביון.
שדרות העצים: הפאר של הטבע
סביון ידועה בשדרות העצים הציוריות שלה המעטרות את הרחובות והשדרות. העצים הנטועים והמטופלים בקפידה מציעים מספר יתרונות , לפי דברי יגאל רודה המתווך המוביל בסביון אחד היתרונות הבולטים הינו הצל הרב שהן מספקות, כשהשמש מפארת את היישוב בברק שלה, העצים הופכים לחופה טבעית שלא רק שומרת על קור רוח של התושבים והמבקרים אלא גם מציעה הפוגה מהקיץ הישראלי הלוהט. אפקט קירור זה משתרע על פני בתי היוקרה והאחוזות לאורך השדרות הללו, מפחית את צריכת האנרגיה למיזוג אוויר, ובכך תורם לסביבה בת קיימא יותר.
יתר על כן  מציין רודה, הצל שמציעים עצים אלו יוצר את האווירה המושלמת לטיולים נינוחים, הליכות והתכנסויות בחוץ, ומטפח תחושת קהילה חזקה בקרב תושבי סביון. השילוב ההרמוני של מגורים יוקרתיים והחיבוק של הטבע הופך את סביון ליעד אידיאלי למי שמחפש לברוח מהמולת החיים העירוניים מבלי לוותר על הנוחות.

פרטיות ושלווה: חומה ירוקה של שלווה
כפי שמדגיש רודה ,בסביון מוקירים ומכבדים את הפרטיות, ולגבולות הטבעיים שיוצרת הצמחייה השופעת תפקיד מכריע בשמירה עליה. חופות העצים הצפופות יוצרות וילון טבעי, המציע לתושבים תחושת פרטיות ,הסתגרות זו מאפשרת לתושבים ליהנות מהמרחבים החיצוניים שלהם מבלי להרגיש חשופים לעוברים ושבים. בתי יוקרה וילות ואחוזות בסביון בסביון נהנים מ"הקירות הירוקים" המקסימים המקיפים אותם, המורכבים מעצים גבוהים וותיקים וצמחייה מקומית. המחסומים הטבעיים הללו מציעים חווית מגורים שלווה ומבודדת ומספקים לתושבים נווה מדבר שליו בתוך הנכסים .
אלגנטיות נצחית: תוחלת חיים גבוהה
רודה מציין תוחלת החיים של העצים והצמחייה בסביון היא עדות לחוסן שלהם ולמחויבות הקהילה לשמירה על יופייה הטבעי. עצים ותיקים ומטופחים לא רק תורמים ליופיו האסתטי של היישוב אלא גם משמשים כחיבור חי להיסטוריה של סביון. השטיח העשיר של העצים והצמחים הבוגרים הללו מספר סיפור המתפרש על פני דורות, ויוצר קשר מתמשך לעבר,
לעצים יש השפעה מקררת על הסביבה,המפחיתה את טמפרטורות הסביבה בכמה מעלות. זה, בתורו, תורם לחוויית מגורים נוחה יותר בחוץ,לעצים תפקיד חיוני בשיפור איכות האוויר והמים על ידי סינון מזהמים ושחרור חמצן. שאיפת אוויר נקי יותר יכולה להוביל לשיפור הבריאות והרווחה הכללית של התושבים. השלווה והיופי של האוצרות הירוקים הללו יכולים לקדם רגיעה ולהפחית מתח. כמו כן ,בתים הממוקמים ליד שדרות עצים וצמחייה וותיקה נוטים ליהנות מערכי נכס גבוהים יותר. הסביבה השופעת והיתרונות הסביבתיים מבוקשים מאוד ע"י לקוחות קונים.

לסיכום אומר רודה כי  שדרות העצים הרבות של סביון והצמחייה הותיקה שלה מציעים שלל יתרונות לתושבי היישוב אוצרות ירוקים אלו מספקים לא רק את היתרונות המעשיים של צל, פרטיות ותוחלת חיים גבוהה אלא גם חיבור עמוק לטבע ותחושת שלווה עמוקה. סביון עומדת כדוגמה נוצצת לאופן שבו חיים מודרניים ויופי טבעי יכולים להתקיים בהרמוניה, מה שהופך אותה ליעד נחשק למי שמחפש את השילוב המושלם של יוקרה וטבע.
אם גם אתם רוצים להינות מהשילוב המושלם של חיי יוקרה לצד יופי טבעי ופסטורליות,התקשרו עכשיו ליגאל רודה ​אוהב את העבודה,מומחה מספר 1️⃣ בסביון 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
אפיק פרסום בניית אתרים