איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

איך לימודי נדל"ן משפיע על DNA של חברה  

איך לימודי נדל"ן או לימודי תיווך נדל"ן ברמה אקדמאית, סוכני תיווך נדל"ן ומוניטין מעולה של רשת תיווך נדל"ן משפיע על DNA של חברה?

מהו DNA של חברה או לעניינו רשת תיווך נדל"ן?

כנראה שהתשובה לשאלה הזו מורכבת ממספר פרמטרים:
1. אופי ופעילות החברה: חזון של החברה, ראייה קדימה, אסטרטגיה, קשרים בינאישיים מקצועיים חזקים בין הפרטים בחברה
(צוות הנהלה, זכיינים וסוכנים כאחד מתוך פעילות להגשמת מטרה משותפת),אכפתיות, ערכים: כדג' של מה שאנחנו באל-הנכס דוגלים בהם
כגון: איכות, מקצועיות, ישראליות-"כחול לבן"(במקרה שלנו-רשת תיווך ישראלית), המקום שממנו היא הגיעה ונוצרה ולאן היא "הולכת", חלומות, מכוונות מטרה וחריצות של כל הפועלים בה.
2. האנשים שעובדים בה ומהווים הפנים של החברה, הן באספקט של מתן שירות מעולה לזכיינים אשר רכשו זכיינות בישראל של החברה
ולבקשתם ליועצי הנדלן אשר פועלים מהמשרדים והן הזכיינים ומנהלי המשרדים אשר מהווים "הסנן" לגיוס הון אנושי טוב והזכיינים והסוכנים אשר מהווים הפנים של החברה בשוק המקומי כלפי לקוחות הקצה: מוכרים,קונים, משכירים ושוכרים.
3. מרכז הכשרה מקצועי אשר כולל סגל מרצים מעולה: עורכי דין איכותיים ומקצועיים משכמם ומעלה אשר מלמדים בקורסי הכנה של מבחן המתווכים של משרד המשפטים,
לצורך הוצאת רישיון תיווך נדל"ן מטעם ממסד רשם המתווכים. ויועצים מקצועיים ומלווים מקצועיים בתחומי התיווך, שירות, מכירה אשר חולשים על כל התחומים העסקיים לליווי התחלתי ושוטף של סוכני וזכייני החברה.
לימודי נדל"ן , קורסים בנדל"ן, השקעות נדל"ן , לימודי תיווך נדל"ן בתחומי המגורים, מסחרי, שיווק פרוייקטים והיריעה עוד ארוכה.
4. מוניטין מעולה ומרכז קשרים חזק אשר כולל אנשי מקצוע איכותיים מתחום הנדלן: קבלנים, שמאים, יועצי משכנתאות ועוד משתפי פעולה עסקיים ועוד.
אז אם כבר הון אנושי, הכירו מקצת מהוואי החברה שלנו
ולסיכום: אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים, התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 1700-702-777
www.el-haneches.co.il
 


 
אפיק פרסום בניית אתרים