איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

וילות בסביון אדריכלות של בתי יוקרה, סביבה ומה שביניהם  

 
אדריכלות של וילות בסביון בתי יוקרה, לרבות, אחוזות, נחלות או תכנון עתידי של מגרשים לבניה מאד מיוחדת ומהווה מקור גדול להשראה לאלו אשר עוסקים במקצועות העיצוב והאדריכלות בארץ ובחו"ל.

אדריכלות יוקרה זו לוקחת בחשבון מתן מענה על דרישות וצרכים פיזיים פונקציונליים מחד, שמירה על סביבה ואקולוגיה ושימוש באלמנטים וטכניקות של בניה ירוקה וטכנולוגיה מתקדמת.

וילות בסביון מאופיינות בתכנון נכון לדוגמא אשר מאפשר זרימת אוויר טובה ומקסום שימוש בתאורה טבעית על ידי מיקום נכון של חלונות וקביעת גודלם בהתאמה דבר אשר גורם מחד לצריכת חשמל נמוכה יותר ומאידך לשימוש בטבע לקירור, חימום ואוורור. 

ארכיטקטורה טובה של וילות בסביון אשר מאפיינת בתי יוקרה כוללת ניצול נכון של חללים ושטחים ומונעת אובדן שטחים על ידי תכנון פונקציונלי, תוך כדי שמירה ויצירת גבולות למרחבים כלליים כדוגמת שטחי חוויה, ארוח, פינות אוכל, סלונים לבין מרחבים פרטיים כגון סוויטות למגורים, חדרי שינה ואף יחידת דיור נפרדת אשר יכולה להוות נכס מניב תשואה.

והכל תוך שימוש נכון בשטח המגרש, גודל הבית הבנוי, מקסום זכויות הבניה והתאמה לתכנית בנין עיר, להיתרי הבניה ולאישורים.

אדריכלות מסוג זה יותרת חווית מגורים מדהימה ויוקרתית אשר ממנה ניתן ללמוד ולשאוב מידע על LUXURY LIVING   בישראל.

לא יפתיע אליכם לגלות שבסופי שבוע ניתן לראות אנשים שמסתובבים בישוב סביון גני יהודה במטרה להתרשם מהתוצאות הסופיות של אדריכלות ועיצוב הגינות של בתי היוקרה אשר נבנים בישוב אשר כוללים בראש ובראשונה וילות בסביון ואחוזות.

רוצים לשמוע עוד פרטים על אדריכלות של בתי יוקרה, סביבת המגורים או לדעת עוד ולקבל מידע נוסף על וילות בסביון?

נשמח להיפגש,
יגאל רודה- אל הנכס
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=703
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים