איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הערכת שווי נכס הינה צעד חשוב ביותר לפני ביצוע עיסקת רכישה של בית יוקרה   

 
הערכת שווי נכס הינה צעד חשוב ביותר לפני ביצוע עיסקת רכישה של בית יוקרה
הערכת שווי נכונה המסתמכת על מבחן השוק ,תאפשר לכם להגיע לעיסקה טובה מאוזנת והמהירה ביותר.
כאשר אני נפגש עם לקוחות על מנת להעריך את שווי הנכס,אני מתנהג בזהירות ומתייעץ תחילה  עם שמאי מקרקעין וזאת על מנת לקבל דוח הכולל הערכת שווי מדויקת בהתחשב בכל נתוני הנכס והסביבה,בעתיד כאשר אהיה שמאי מקרקעין אוכל לבצע דו"ח זה בעצמי.
 קריטריון נוסף והחשוב ביותר הינו מבחן השוק,קריטריון זה מסתמך על עסקאות דומות שהתבצעו באיזור וכן במגמות השוק באיזור , במידה והנכסים המוצעים למכירה בשוק אינם תואמים את הנכס הספציפי  הנ"ל,יש למצוא נקודות השוואה רלוונטיות ועל פיהם לבצע שווי הערכת הנכס וזאת בהתייעצות עם שמאי מקרקעין
לדוגמא:
מגרש בסביון עם בית ישן במיקום סביר,בגודל של 1250 מ"ר נמכר בקירוב ל-6.8 מיליון ₪, לעומת זאת באותה תקופה נמכר נכס דומה בקרוב ל-7.4 מיליון ₪. ההפרש במחיר הנכס נובע ממיקומו של הנכס.
לפי האימרה הידועה שכל שמאי משתמש בה :LOCATION,LOCATION,LOCATION
הערכת שווי נכונה, הכוללת בחשבון את כל הקריטריונים המשפיעים על מחירי השוק, תאפשר מכירה מהירה מוצלחת ובטוחה תוך מיצוי פוטנציאל הנכס.
חשוב לציין כי הערכת שווי לא נכונה מסיבות שונות, כגון :אי הכרות האיזור,רצון למצוא חן בעיני המוכרים ולנקוף מחיר הגבוה ממחיר השוק,תביא לידי כך שהנכס יישאר תקופה ארוכה בשוק,לעומת נכסים אחרים שימכרו כי שוויים תואם את מחירי הנכסים בסביבה
ניסיוני כמתווך המומחה לבתי יוקרה בסביון מזה כ-3 עשורים והיכרותי עם מגמות שוק הנדל"ן בייחוד בתחום בתי יוקרה בסביון,מהווים ערך מוסף שבא לידי ביטוי בתוצאות מוצלחות ומהירות ,כתוצאה מכך שהמחיר משקף את המציאות, מיצוי הפוטנציאל נובע מכך שרק קהל יעד מתאים מבקר בנכס ,ולבסוף הדרך למכירת הנכס הינה במחצית הזמן ומקסימום תוצאה לקונה ולמוכר.
 
לבחינה של היצע שלל בתים למכירה בסביון, בתי יוקרה בסביון ומגרשים תוכלו להתרשם בקישור הבא:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=agent&id=47
יגאל רודה לשירותכם,
הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה! 

 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים