איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חשיבות דלת הכניסה בעיצוב בתי יוקרה בסביון ובקיצור תהליך המכירה  

דלת הכניסה היא המוח של בית היוקרה זה הרושם הראשוני של סגנון הבית והמשפחה שגרה בו זו היצירה הראשונה שנוגעים לפני שנכנסים לבית היוקרה,כידוע אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני!
 לדברי המתווך יגאל רודה המומחה בשיווק בתי יוקרה בסביון,לדלת הכניסה  חשיבות רבה בהצגת הבית, דבר שיכול קצר את תהליך המכירה,בייחוד שמדובר בבתי יוקרה,וילות ואחוזות הנמצאים לרוב ביישוב סביון.
 דלת הכניסה לבית היא במובנים רבים הדלת המשמעותית ביותר שעלינו לבחור לביתנו ,הן מבחינה בטיחותית (עליה להיות חזקה ועמידה בפני ניסיון פריצה פוטנציאלי, איתני הטבע ,מזיקים למינהם) והן מבחינה אסטטית ועיצובית.
דלת הכניסה משפיעה משמעותית על הרושם הראשוני המתקבל בקרב אנשים הבאים לבקר בבית ומכתיבה לא מעט מהאווירה שאנחנו מרגישים בכל פעם שאנחנו חוזרים הביתה. .
 לדברי המתווך יגאל רודה, אם בעבר הדלת נחשבה כפונקציה של כניסה ויציאה מחדר אחד למשנהו, תוך יצירת הפרדה בין החדרים, הרי שכיום ברור שמדובר בפריט בעל איכויות של רהיט בבית, כזה שיכול להשפיע באופן מהותי על מראה הבית והעיצוב הכללי שלו. וההתיחסות אליו היא גם כעל אלמנט עיצובי. אך בעוד שאת רהיטי הבית נהוג להחליף כיום מידי מספר שנים, את הדלתות לרוב רוכשים לתקופה ארוכת טווח ולכן חשוב לבחור אותן לאחר מחשבה עמוקה מבלי להיות תלויים בטרנדים חולפים
 לדברי רודה היום ניתן למצוא בסביון דלתות כניסה בעיצובים ובסגנונות שונים וכן מחומרים מגוונים, כגון עץ, פלדה, ואף יכולות להיות עם פרזול ואלמנטים של פח או אפילו בעבודת יד של נפח אומן. המגוון הרחב מאפשר התאמת עיצוב דלת הכניסה לסגנון האווירה של הבית וליצירת הרמוניה בעיצוב הכללי.
.מסקר שערך המתווך יגאל רודה בין לקוחותיו בסביון, כאשר דלת הכניסה של הבית לא החמיאה לבית, היה קשה מאוד לשנות את הרושם הראשוני של הלקוחות, רושם שהתקבע עוד לפני כניסתם לבית, לעומת זאת כאשר המראה הראשוני שלהם הייתה דלת כניסה מפוארת ומרשימה, המראה הראשוני השאיר רושם של עוד ורצון מיידי לראות לחקור ולרכוש את הבית
לסיכום מדגיש רודה, כאשר אנו רוכשים דלת כניסה לבית ,יש לשים דגש בנוסף לעיצוב ולמראה גם לעמידתה בתקנים ירוקים ישראלים ובינלאומיים. החל מבחירת חומרי גלם, דרך שיטות ייצור חדשניות וכלה בשימוש בחומרים ממחוזרים וכמובן שהן בעלות מנגנוני ההגנה והביטחון על הבית
באם הינכם באם הינכם מעוניינים לגור בוילה מפוארות עם דלתות כניסה מעוצבות,בואו לשמוע על הישוב היוקרתי סביון,ולסייר בבתי יוקרה מהמפוארים בישראל.
אשמח להיפגש: יגאל רודה אוהב את העבודה
052-2321675

   

           
אפיק פרסום בניית אתרים