איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הצבעים המובילים בעיצוב בתי יוקרה בסביון לשנת 2021   

בית יוקרה מעוצב הוא חלום של כל אחד, מי מאיתנו לא היה רוצה לפתוח את דלת הכניסה של ביתו ולהיכנס אל חלל מזמיןחם ונעים,בסביבה שקטה ואיכותית כדוגמת היישוב סביון תקופת הקורונה, שהעבירה את מוקדי הבילוי והעבודה אל הבית,הובילה להעלת המודעות לחשיבות הרבה בעיצוב הבית ליצירת אווירה חמימה עליזה ומשפחתית בייחוד בתקופה בה רובנו מבלים את רוב שעות היממה בביתנו מבצרנו.
הצבעים אפור וצהוב נבחרו על-ידי גדולי מעצבי הפנים ואדריכלים כצבעים המובילים לשנת 2021 
הצבע הצהוב הוא הראשון בגלגל הצבעים, ניטרלי ומתמזג כמעט עם כל הצבעים, הוא החזק ביותר ובעל החזר האור הגבוה ביותר,שילוב צבע הצהוב החזק יחד עם צבע אפור ניטרלי מהווים שילוב מנצח היוצר אווירת חמימות,עליזות ועזות יחדיו
לפי דברי המתווך בתי היוקרה בסביון ,יגאל רודה,שילוב הצבעים הנ"ל מאפיין מנעד רחב של סגנונות בתי יוקרה בסביון החל מבית בעיצוב כפרי ועד לבית בעיצוב תעשייתי,לדוגמא: אם החלל מאוד מודרני בחמישים גוונים של אפור, בנגיעה של צבע בגוון לימון או חרדל ניתן להקפיץ אותו,הצבע הצהוב הוא מוסיף המון אור לחלל, ויש לו יכולת להשתלב עם מגוון מאוד גדול של גוונים מה שהופך אותו לנוח מאוד בעיצוב. בבתים עם סגנון עיצוב כפרי, הוא יכול להשתלב בגוון היותר חזק או החרדלי שלו בשילוב צבע אפרפר ולהתמזג נהדר עם עץ, חום ושמנת ועם גווני החיטה למיניהם.
בבית בעיצוב תעשייתי שרובו אפור ,הצבע הצהוב נותן קריצה ועליזות בתוך הקדרות האפורה, ממש זורק נקודות של צבע ועניין ומושך את העין.
 הצהוב יכול להופיע בגוון מבריק או מאט ובסוגי גימור שונים כך שהוא יכול להתאים גם לסגנון עיצוב אלגנטי קלאסי ואף ניתן לשלבו בסגנון פרובאנס וזאת בבחירת גוונים יותר חרדליים ופחות רוויים בצהוב ובשילוב גווני אפור.
 רודה אומר:שילובי הצבעים צהוב ואפור מתמזגים היטב עם עונת החורף המביאה עימה קסם מיוחד וצורך באווירה חמימה ונעימה ,על מנת לייצר אווירה חמימה ונעימה כזו,רצוי להתמקד בצבעים בהירים בגווני אפור ולשלבם עם וילונות בצבעי צהוב או חרדל, הוילונות יתנו לבית מראה רומנטי וביתי וכן תחושת חמימות בשל הצבעים החמים, והקירות הבהירים בגווני האפור יצרו תחושת מרחב גדולה יותר.
לדבר יגאל רודה,הצבע הצהוב משתלב  בצורה מושלמת גם בתאורת הבית,בייחוד בימי החורף בהם הבית מחשיך כבר בשעות הצהריים,שילוב נכון של גופי תאורה גדולים עם אור צהבהב warm light יוכל להאיר את הפינות החשוכות ביותר בבית  ובו בזמן גם ישווה לו מראה חמים.
ממשאל לקוחות שערך המתווך יגאל רודה בקרב לקוחותיו נמצא כי יש קשר ישיר בין עיצוב נכון ועכשווי של הבית לבין עיסקה מוצלחת שהתבצעה בפועל,כפי שמוצגת בתמונה שלפניכם

בית יוקרה כאשר השליכט הצבעוני הינו בגוון צהוב בהיר וחמים וכן ניתן לראות את הפרגולה מברזל בגוון אפור עכבר,ריצוף מסביב לבריכה והבריכה בגוונים משתנים של אפור עדין שיוצר שילוב מנצח ע"י המטבח החיצוני בגוון אפור.
 לסיכום: עיצוב נכון של בית יוקרה ושימוש בפלטת צבעים חמימה ומאירה המסתמכת על בחירת גדולי האדריכלים והמעצבים מובילה בסופו של דבר לעסקה מהירה נכונה ומוצלחת.
 
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסיון תוכלו להתרשם בקישור הבא:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=agent&id=47
יגאל רודה לשירותכם, הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
אפיק פרסום בניית אתרים