איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים בסביון ללא תיווך נמסרים לאחר זמן קצר לטיפולו של המתווך יגאל רודה-אפשרות לתשלום במטבע ביטקוין  

המתווך יגאל רודה הינו מרצה בכיר ברשת נדל"ן בפריסה ארצית אל-הנכס ומנכ"ל משותף בסניף  הדגל אל-הנכס סביון, המתווך רודה נחשב לאוטוריטה בייצוג, שיווק ותיווך מקצועי של בתי יוקרה, נחלות, אחוזות ומגרשים בסביון.
למתווך רודה קשרים ענפים עם משקיעים ובעלי הון בכל רחבי העולם ובייחוד עם קהילות יהודיות רבות ברחבי ארה"ב, אוסטרליה,אירופה וכן אוליגרכים מרוסיה,רודה הפך לשם דבר ולכתובת לנכסי יוקרה בפני עשירי ישראל וכן בפני ישראלים בעלי הון המתגוררים מעבר לים.
בין קהל לקוחותיו של רודה ניתן למצוא משקיעים ובעלי הון  שמגיעים לארץ במטרה לרכוש אחוזות, נכסי יוקרה ומגרשים בסביון וכן תושבי חוץ שמעוניינים לעשות עלייה,וכמובן תושבי הארץ המעוניינים לרכוש בית יוקרה ביישוב סביון.
בהתאמה לקשריו ועסקיו של רודה עם משקיעים מרחבי הארץ והעולם ,המתווך רודה משווק בקונספט ייחודי ,שיווק בתי יוקרה בסגנון בית פתוח,שיטת מכירת בתי יוקרה ואחוזות הנפוצה מאוד מעבר לים ומוכרת מאוד ללקוחותיו תושבי החוץ ובעלי ההון המתגוררים מעבר לים.
שיווק בתי יוקרה בקונספט של בית פתוח כולל מפגש בסגנון קוקטייל בשילוב  NETWORKING וסיור פרטני בוילה, כמו כן,המשפחה תוכל לבדוק ולהתרשם מהאפשרויות השונות שמציע המתווך יגאל רודה ביישוב סביון על כל יתרונותיו ,כגון: בתי ספר, שירותים קהילתיים מתקדמים כולל במדיה,גני ילדים איכותיים,נגישות תחבורית,בתי כנסת,מקווה,קאנטרי,מוסדות ציבור,ספורט ופנאי,מרכז מסחרי,בנק,דואר ועוד...מקומות בילוי,בתי קפה ותרבות פנאי.

במסגרת שיווק בקונספט בית פתוח מעניק רודה חבילת הטבות ייחודית למי שמגיש הצעת מחיר קונקרטית בצמוד ליום הסיור.
חבילת ההטבות הייחודית כוללת,פגישה עם אדריכלים ומעצבי פנים המתמחים בסגנונות עיצוב מגוונים כגון:בית קלאסי,בית פרובאנס,בית טוסקני,באוהאוס,בית מודרני,בית אלקלטי וזאת כמובן לפי דרישת הלקוח,וכן פגישות ייעוץ עם מעצבי גינה,תאורה,סאונד והום-סטייג'ינג.
באמצעות חבילת ההטבות הנ"ל,הלקוחות יכולים להתרשם מעיצובו של הבית,הגינה והבריכה ע"פ חזונם ובהתאמה לצרכיהם ודרישותיהם ע"י קבלת הדמייה של לפני ואחרי.
לאחרונה מכר המתווך רודה וילה באמצעות שיווק בסגנון בית פתוח,וילה הכוללת 6 חדרים,בריכת שחייה ומשתרעת על מגרש של כ-1.5 דונם, במסגרת הסיור ותוך שמירה על כללי הנחיות הקורונה, ערך המתווך רודה סיור מקיף בנכס ל- 5 לקוחות, תוך מתן הסבר מפורט על הנכס כולל תוכניות ופוטנציאל של הנכס, למעוניינים נערך גם סיור בישוב סביון תוך דגש על מוסדות חינוך,ציבור,תרבות,ספורט ופנאי.
לאור העלייה בביקוש לבתי יוקרה בסביון ולאחר ביקור שני בנכס שכלל פגישה עם אדריכל ומעצב פנים בהתאם לחבילת ההטבות בקונספט הבית הפתוח,ניתנה הצעת מחיר והבית נמכר בקירוב ל-9 מיליון ₪.

פאן נוסף בהתאמת השיווק ללקוחות בעלי הון ואנשי עסקים מעבר לים ,הוא התשלום באמצעות מטבע הביטקוין
בשנה האחרונה אנשי עסקים רבים ומשקיעים מרחבי העולם סוחרים באמצעות מטבע הביטקוין ,לאור דרישה זו למסחר במטבע הביטקוין,חלק קטן מבעלי נכסים מאפשרים ללקוחות לרכוש ולשלם חלק מהתמורה באמצעות המטבע הוירטואלי ביטקוין ,וזאת בכפוף לחוקים ולנהלים בלבד.

שיטת השיווק הייחודית והמקצועית של המתווך רודה וכו הכנת תוכנית עיסקית ייחודית לנכסים,יחד עם קשריו הענפים של המתווך רודה עם עשירי הארץ והעולם, הביאו להצלחותו במכירת מאות על מאות של וילות ובתים בסביון, המתווך רודה נחשב לאוטוריטה בשיווק בתי יוקרה בסביון והוא הכתובת לאנשי עסקים ,משקיעים ובעלי הון בארץ ובעולם המעוניינים לרכוש בית יוקרה בסביון
באם הינכם מעוניינים לבוא לגור בסביון התקשרו אלי עכשיו 052-2321675
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
אוהב את העבודה!
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור:http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים