איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אל-הנכס סביון –עם יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון תמצאו סוף סוף את בית החלומות שלכם  

המתווך יגאל רודה הינו מנכ"ל משותף ברשת נדל"ן ארצית אל-הנכס וסניף הדגל אל-הנכס סביון,יגאל רודה הינו אוטוריטה בתחום שיווק יעוץ וייצוג בתי יוקרה בסביון,וזאת עם מוניטין של כ-3 עשורים, בהם השם יגאל רודה הפך לשם נרדף לעסקאות תיווך מוצלחות בסביון.
המתווך יגאל רודה הינו מותג בפני עצמו בתחום שיווק בתי היוקרה, אחוזות ומגרשים בסביון,המשפט שמזוהה עם  רודה הוא -אוהב את העבודה, ואכן אין דרך אחרת מלתאר את הצלחתו האדירה,הצלחה שבאה מתוך אהבה אינסופית למקצוע התיווך, יחד עם מקצועיות מיומנות אמינות ונאמנות ,שהובילו אותו להיות אוטוריטה בעיסקאות בישוב בסביון.
רודה זכה במשך 3 עשורים מספר פעמים במקום הראשון ובעשרות גביעים במגוון קטגוריות בתחום הנדל"ן, לא בכדי שהמתווך רודה הפך למותג ושם דבר בשוק בתי היוקרה בכלל וביחוד ביישוב סביון בו הוא גדל,עובד ומתגורר עם אתי רעייתו ושלושת ילדיהם רווה,נאור ויאיר.
רודה מספר כי לעולם הנדל"ן התוודע במקרה, לאחר שירותו הצבאי בחיל האוויר ניהל יגאל רודה רשת טקסטיל ובמקביל למד מנהל עסקים, באחד הימים נקרתה בידו הזדמנות נפלאה ע"י פגישה מקרית עם בעלים ומנכ"ל אל-הנכס רשת תיווך בפריסה ארצית ,בפגישה זו התוודע רודה אל עולם הנדל"ן והתאהב בו מייד, הוא החל לפעול בדרכו הייחודית בשוק הנדל"ן ודאג להכיר את היישוב סביון על בוריו ואת תחום הנדלן על כל מאפייניו ,רודה מכנה את עצמו פרפקציוניסט ולכן חשוב לו לדעת הכל על הצד הטוב ביותר.

רודה מספר כי "טוב שם משמן טוב" ולכן הוא דואג לשמר על שמו הטוב תוך דגש על אתיקה מקצועית.
גם אחרי כ-3 עשורים של למידה,עשייה והצלחה במכירת מאות על מאות של נכסי יוקרה בסביון ,רודה לא נח על זרי הדפנה. רודה דואג להעשיר את הידע שלו,להרחיב אופקים ולהמתקצע בכל מה שנוגע לעיסקאות נדלן והסובב להם ,לדוגמא: זכויות בנייה,תהליכים מול המינהל, מיסים והיטלים,פיתוח ותשתיות,סיבים אופטיים,בתים לשימור,תב"ע,ירושות ,שירותים קהילתיים,מוסדות ציבור,ועוד,בנוסף לידע שצבר, רודה נוהג בעת הצורך לעבוד בשת"פ עם עורכי דין,שמאים,יועצי מס,אדריכלים,אדריכלי רישוי,מתכנני ערים ומהנדסים וכן בעל קשרים ידידותיים עם ראשי ערים בכל בקעת אונו,ללא ספק,כל ארגז הכלים הזה תמיד מסייע בתהליך ביצוע עיסקאות מקרקעין,שיובילו לעיסקאות מוצלחות עם התוצאה הטובה ביותר,בזמן הקצר ביותר ובמינימום טרחה מצד הלקוחות,רודה מספר כי הוא נוהג למצב לעצמו יעדים ומטרות ולכבוש אותם כל הדרך לפסגה וכך לשבור את תקרת הזכוכית כל פעם מחדש.רודה הוא ההוכחה שהשמיים הם לא הגבול.
לדברי רודה מלאכת התיווך הינה כמלאכת השידוך ולכן חשוב שיהיה "ניצוץ" אהבה ממבט ראשון כבר בפגישה הראשונה וזאת ע"י התאמה בין מכלול הצרכים והבקשות של הלקוח לבין נכס המושלם עבורו. רודה מלווה את לקוחותיו יד ביד ותמיד זמיש- (זמין וגמיש) עבורם לכל שאלה,התייעצות או בעייה,וזאת 24/7 , רודה מלווה את לקוחותיו בצמידות החל מההיכרות הראשונה עימם תוך ניהול המכירה ועד לסגירת העיסקה וזאת תוך שביעות רצון של כל הצדדים, הקשר של רודה עם לקוחותיו לא מסתיים בעת חתימת החוזה, ברוב המקרים זהו קשר שנמשך לעיסקאות נוספות חברות וידידות רבת שנים.

המומחיות של המתווך רודה בבתי יוקרה מפוארים ואחוזות ברמה הגבוהה ביותר ביישוב סביון, והיכרותו רבת השנים עם בעלי הון מהארץ ומרחבי העולם, הפכו אותו לאייקון של יוקרה, מקצועיות, אמינות ונאמנות המושך אליו אנשי עסקים, ידוענים ובעלי הון שמגיעים ברובם בזכות המלצות שעוברות בקליקה של אנשי העשירון והאלפיון העליון. המתווך רודה עומד מאחורי העסקאות היוקרתיות ביותר שנעשו על ידי מיליונרים הנמנים עם העשירון העליון. רודה מדגיש כי העבודה מול בעלי הון ולקוחות מהאלפיון הליון, הינה ייחודית שונה ומאתגרת ,מעבר לכך שרכישת בית יוקרה או וילה היא החלטה חשובה ומרכזית, ללקוחותיו של רודה הגדרות ברורות ובלתי מתפשרות לגבי הנכסים שהם מחפשים לכן חשוב ליגאל לעשות תיאום ציפיות לגבי כל רצונות הלקוח צרכיו ובקשותיו על מנת להתאים לו את הנכס, כך שהלקוח "יתאהב בו במבט ראשון" בדיוק כבמלאכת השידוך וזאת תוך מתן אמון מלא,יחס מקצועי ואדיב,אתיקה אישית ודיסקרטיות מלאה.
רודה מציין כי בשנה האחרונה ישנה עלייה מתמדת בביקוש לבתי יוקרה בסביון הן בקרב עשירי הארץ ובעלי ההון שבעקבות הקורונה בחרו לעבור לבית רחב ידיים המהווה בית משפחה ונופש כאחד,והן בקרב תושבי חוץ אשר בעקבות פתיחת השמיים האנטישמיות הגואה מעבר לים,החליטו לקנות בית בישראל ובייחוד ביישוב סביון  ,שהינו בעל מעמד סוציואקונומי גבוה,נמצא במיקום הטוב והמובחר ביותר הן מבחינת נוחות, נוחיות ובטחון והן מבחינת קרבה לצירי תחבורה ראשיים ולשדה תעופה.דבר המהווה יתרון משמעותי עבור תושבי חוץ אשר מנהלים את עסקיהם מעבר לים.
בזכות קשריו הענפים של המתווך רודה עם משקיעים מרחבי העולם ובייחוד עם ראשי קהילות יהודיות רבות באירופה וארה"ב,,רודה הפך לשם דבר ולכתובת לנכסי יוקרה בפני ישראלים בעלי הון המתגוררים מעבר לים.
המכירה לתושבים מעבר לים הינה מאתגרת במיוחד, לדוגמא מספר רודה על אחת מעסקאותיו לתושבים מעבר לים, עיסקה למכירה בסביון של נכס גדול הכולל בריכת שחייה המשתרע על חלקה של מלמעלה מ-3 דונם ,הקונים תושבי חוץ בצד השני של הגלובוס רצו לקנות בית בישראל, לצורך סיום התהליך העלה רודה רחפן והמחיש ללקוחותיו באון ליין את  הדרך לבית ,הוא ציין בפניהם את נקודות הגישה למרכז בתי ספר והשירותים הקהילתיים ,דבר משמעותי עבור הקונים שהיתה חשובה להם במיוחד הקרבה לבית הספר עבור ילדיהם. רודה המשיך עם הרחפן לעבר הכניסה לבית והמחיש ללקוחותיו גם את מיקום הוילה ומבט על הנכס ממעוף הציפור, וכן את מיקום הבתים והשכנים הסמוכים.בעקבות טיפולו המקצועי והמיומן בשילוב מתן אמון מלא במתווך רודה,נסגרה העיסקה שהקונים שהו במרחק של כמעט 5,000 ק"מ ממיקום הנכס .

רודה מציין שאין אתגר שלא יוכל לצלוח אותו ,הוא לא מפסיק ללמוד, להשקיע ולשבור את תקרת הזכוכית ,וזאת יחד עם אהבתו הענקית  למקצוע התיווך –ולא בכדי לרודה משפט השגור בפיו מתחילת דרכו  "יגאל רודה אוהב את העבודה",זהו משפט  המזוהה עמו ומהווה שם נרדף לפועלו ,מקצועיותו ומיתוגו בשוק בתי היוקרה בסביון.
השם של רודה הולך לפניו, וזאת בזכות לקוחות נאמנים ומרוצים בעיקר בקליקה של עשירי הארץ והעשירון העליון, ותושבי חוץ בעלי הון שמעבירים את המלצותיהם מפה לאוזן . הלקוחות יודעים שהם נמצאים בידיים טובות ומרגישים בטוחים וזכות בזכות השקיפות המלאה ודרך הישר בה נוהג רודה, השקיפות היא אבן דרך והוא תמיד יניח את האמת על השולחן בפני הלקוחות, ולראייה, כבר כ-3 עשורים יגאל רודה הוא אוטוריטה בשיווק בתי יוקרה בסביון ונחשב למספר אחד בתחומו,מתוך כך ההזמנות למכירה ולהשכרה מגיעים אליו ישירות ולשמחתו הוא מקבל פניות רבות.
באם אתם רוצים למכור או לקנות אני יגאל רודה אשמח למצוא לכם את בית החלומות.
התקשרו עכשיו:יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
אפיק פרסום בניית אתרים