איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

יגאל רודה אוטוריטה בשיווק בתי יוקרה בסביון ,מככב במדיה בארץ ובקרב קהילות יהודיות באירופה וארה"ב  

אם נכנסתם לאחרונה לאחד מערוצי הפרסום המובילים לשיווק בתי יוקרה בארץ ובעולם ,ודאי תבחינו בשמו של יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון, המתנוסס על עשרות מודעות למכירה והשכרה של בתי יוקרה ואחוזות  יוקרה בסביון ,יגאל רודה מוביל בתחומו ושמו מככב בכל ערוצי הפרסום,בנוסף לכך רודה השתתף בתוכניות טלוויזיה כגון המעושרות,בה הציג אחוזה למכירה בסביון,בתוכנית שי בשידור שעסקה באוליגרכים ואחוזות בסביון וכן השתתף בתוכניות נוספות בערוצי כלכלה בטלוויזיה ובכלי התקשורת השונים, בהם הציג את מגמות העלייה בביקוש לבתי יוקרה ומגרשים בסביון, כמו כן,רודה מככב בכל הרשתות החברתיות ולו עשרות אלפי חברים, עוקבים וצופים נלהבים.
רודה כותב מאמרים רבים  על היישוב סביון בכלל ובתחום בתי היוקרה בסביון בפרט,עד היום פירסם רודה אלפי סרטונים ומאמרים,ובכולם תמיד מופיע הסלוגן המזוהה עימו כל כך "אוהב את העבודה" אהבתו למקצוע התיווך יחד עם מקצועיות מיומנות אמינות ונאמנות, הובילו אותו להיות אוטוריטה בשיווק בתי יוקרה בישוב בסביון.

הישוב סביון הוא לב ליבו של יגאל רודה, רודה עבר בנעוריו ליישוב סביון, לימים נישא לבחירת ליבו אתי וביחד הקימו את ביתם בסביון, בו הם מתגוררים כיום יחד עם שלושת ילדיהם, רווה נאור ויאיר. לרודה היכרות אישית ורבת שנים עם כלל תושבי סביון, רודה נוהג תמיד להאדיר ולקדם את היישוב סביון הנמצא ככתר על ראשו,רודה פירסם ומפרסם בארץ ובקרב קהילות יהודיות מעבר לים,מאות מאמרים בנושאים שונים ומגוונים על היישוב סביון.
אחד מהחלומות הכמוסים של יגאל רודה הוא להתחיל בכתיבת ספר בתחום שיווק בתי יוקרה בישראל ובייחוד בישוב סביון, המיועד לקהל עשיר ועד לאלפיון העליון בארץ ובעולם.
הישוב סביון מככב בביקוש לבתי יוקרה,רודה מציין כי ישנה עלייה מתמדת בביקוש לוילות ובתי יוקרה בסביון ובייחוד לאחוזות, בתים רחבי ידיים ונחלות,אחת מהסיבות לעלייה הינה שינוי סדר העדיפויות שהביאה עימה הקורונה,הבית הפך להיות במקום הראשון במעלה בסדר העדיפויות  ,בדגש על בית רחב ידיים הכולל את כל הFACILITIES -  ומהווה עבור המשפחה מקום בילוי משפחתי,יחד עם מרחבים בריכת שחייה ,KITCHEN GARDEN  חדר כושר,חדר קולנוע,יחידה לאופר,בריכת שחייה,חדר ביליארד,חדר ברידג',סאונה/ג'קוזי, חדר יוגה,מספרה,מרתף יינות, HOME-OFFICE, מגרש כדורסל,מגרש טניס,עמדת ברביקיו,מדשאות,עצי פרי ונוי.
יגאל מוסיף ואומר כי הביקוש גבר על ההיצע וקיימת עליית מחירים מתמדת בשוק בתי היוקרה בכלל ובישוב סביון בפרט,רודה מציין כי עליית המחירים החלה בהדרגה לפני כעשור וחצי ובשנה האחרונה אנו עדים לזינוק משמעותי בעליית המחירים וזאת עקב הביקוש הרב,אנשים לא רוצים לחכות ומעוניינים לקנות כאן ועכשיו,העלייה בביקוש מורכבת ממספר דברים יחדיו,החל מהירידה בריביות על המשכנתא והלוואות, ירידתו של מס קנייה בסך של % ֵ8 על דירה שנייה ושלישית,כמו כן השפעת הקורונה והרצון להיות בתחושת מרחב גם בסגר,בבית משפחה שיהווה גם מקום עבודה HOME-OFFICE  וגם מקום בילוי משפחתי יחד עם בריכה,ברביקיו,מגרש גולף, טניס כדורסל,חדר משפחה ,חדר משחקים ועוד..
רודה מדגיש כי בנוסף לכך ישנה עלייה בביקוש בקרב אנשי הייטק שעשו אקזיטים וברשותם הון עצמי רב ומעוניינים "להגשים את החלום"
לפי דברי רודה,עקב העלייה המתמדת בביקוש,המחירים ימשיכו לעלות,בגלל ההיצע שהולך ופוחת ומלאי המגרשים הולך ואוזל,כמו כן רוב הבנייה היום הינה לגובה,לכן מי שרוכש בית פרטי,מגרש,נחלה או אחוזה,עושה את עיסקת חייו.

לאור המצב החדש בו אנו חיים,חלק נכבד מהפעילות נעשית במדיה ובבית,רודה מציין כי בתחום ההיטק,בעלי מקצועות חופשיים,עורכי דין,עובדי משרדי ממשלה וכדומה.מתבקשים העובדים לעבוד יום או יומיים בשבוע מהבית,סוגיה זו מובילה לכך שגם בעבודה,הבית הופך להיות מרכז חיינו ומכאן הביקוש לבתים פרטיים ימשיך לעלות.
מי שחושב כמה  צעדים קדימה,מחפש בית רחב ידיים הכולל HOME-OFFICE  בו ניתן לעבוד ולחיות יחדיו, עם פינוקים הכוללים בריכת שחייה,מתקני ספורט ואיזורי חוויה.
יגאל רודה הינו מנכ"ל משותף בסניף הדגל סביון בקעת אונו ופרוש על כל איזור סביון גני יהודה ובקעת אונו ביחד עם צוות מנהלי איזור מקצועיים,העובדים בשת"פ עם כלל סניפי הרשת
ולסיום,יגאל רודה משמש כפרזנטור של רשת סוכנויות לנכסים אל-הנכס,מה שמייחד אותו הוא הערך המוסף והידע המקצועי שהוא  מייעץ לבעלי נכסים ולקוחות,רודה זוכר תמיד להאדיר את היישוב סביון ולספר על יתרונותיו הרבים הבאים ע"י ביטוי בכך שהיישוב סביון מהווה סמל לאיכות חיים, המתבטאת בסביבה ירוקה,עושר תרבותי ובאיכות חיי הקהילה,היישוב סביון מהווה שילוב מושלם של ישוב כפרי-קהילתי עם נוף אורבני,ביישוב סביון שירותים קהילתיים ומוסדות ציבור מתקדמים ואיכותיים בכל התחומים. בין השאר, המועצה המקומית משקיעה את מיטב תקציביה ברווחה, איכות חיים, חינוך, ביטחון ,חיי קהילה ועושר תרבותי. זאת ועוד ,הקרבה לשדה תעופה ולבית חולים תל השומר מהטובים בארץ ובעולם מהווה יתרון משמעותי למגורים ביישוב סביון.
באם הינכם שוקלים למכור או לקנות בית בסביון
התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675

לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים