איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון-להגשים חלום  

 קונים ובונים. מגרשים בסביון קיימים בצורות שונות, בגדלים שונים וכן במיקומים שונים,אם תבחרו לקנות מגרש לבניה עצמית, דעו כי רוב אלו שקונים מגרשים בסביון  בונים בתי יוקרה אשר מאופיינים בארכיטקטורה מיוחדת עם קו עיצוב אשר מתבסס על יוקרה, LUXURY או במילים אחרות עיצוב יוקרתי, אדריכלות שתוכננה על ידי אדריכלי צמרת והכוונה לפנים בית היוקרה הבנוי ולחצר ובסופו של יום כאשר בוחנים אפשרות רכישה של בתי יוקרה בשכונות יוקרה בישראל, בין אם המדובר על דירות במגדלי יוקרה ובין אם מדובר על בתים צמודי קרקע בישובים יוקרתיים בישראל, מובהר ומובן כי בתים למכירה בסביון טומנים בחובם את האפשרויות הטובות ביותר למגורי יוקרה וכך גם מגרשים בסביון לבניה ונחלות.
אז איזה אפשרויות ניתן למצוא לרכישה בישוב היוקרתי סביון גני יהודה?
או אלו בתים למכירה בסביון יפים, יוקרתיים ומיוחדים מוצעים למכירה היום בישוב?
או האם עוד קיימים מגרשים למכירה בסביון לבניה של אחוזה יוקרתית?
בתים בסביון לרוב מאופיינים בשטחים גדולים של מגרשים אשר מאפשרים בניה של בתים עם חזית רחבה, הבניה בפועל של בתים בסביון והכל כמובן ביחס ישיר לשטח המגרש מתבצעת באופן פרופורציונלי, פונקציונלי ולפי חוק התכנון והבניה ובפרט התב"ע תוך כדי בחינת הצרכים של בעלי הנכס ושימוש נכון מאד בזכויות ובאחוזי הבניה.
בישוב סביון גני יהודה קיימים בתים מפוארים וגם חלקם מוצעים למכירה.

קיימת בישוב וילת בוטיק יפה מאד, מעוצבת בקפידה, בתכנון אדריכלי נוח בסגנון Renaissance וכן קיימת בישוב נחלה עם אופציה לבניה של מספר יחידות דיור, אחוזה בסביון שכוללת לא פחות מ- six suites,  
וכן וילה מיוחדת עם בריכה בסגנון אירופאי עם מרתף אשר עשוי להוות יחידה מניבה עם חלונות אנגליים.
שימוש בחומרי גלם איכותיים ויצירת קשר אינטגרלי בין חוץ לפנים גם מאפיין אדריכלות ועיצוב של בתי יוקרה אשר נבנו על מגרשים בסביון.
אפשרויות הבניה על מגרשים אינן זהות, שכן שטחי מגרשים בסביון שונים.
מגרשים ייחודים הוצעו בשלבי שיווק של מכרז סביון ובנוסף מגרשים מוצעים למכירה באזורים וותיקים יותר ובמיקומים שונים.
שטח מגרש גדול של לדוגמא 5000 מ"ר, עשוי לכלול אפשרות לבניה של אחוזה בגודל של 1000 מ"ר וכמובן לפי חוק לבנות בריכת שחיה וזאת לצד מדשאות נרחבות, מתקני שעשועים, נטיעה של עשרות עצים בוגרים ויצירת גן טרופי חלומי.
והכל FIRST CLASS
אז, אתם מבינים, LUXURY LIVING IN SAVYON בהחלט אפשרית, שכן LUXURY ESTATES IN SAVYON, מוצעים למכירה ולהשכרה בישוב היוקרתי.
מגרשים למכירה, נחלות, אחוזות, קוטג'ים וכן וילות מפוארות עם בריכה מוצעות למכירה ולעיתים אף להשכרה בישוב היוקרתי.
אז, אם תרצו להכיר יותר לעומק את כל האפשרויות למגורים ואת היצע בתים למכירה בסביון על כל המשתמע בכך, למכור או לקנות מגרשים בסביון, לדעת מה הפועל היוצא של קניה של נחלה בסביון גני יהודה ומדוע מלכתחילה קיימות נחלות בסביון גני יהודה? כיצד התנהל מבחינה בירוקטית מכרז מגרשים סביון וכמה עלה מגרש בסביון במסגרת המכרז ומה קשורה לעניין חברת אפריקה ישראל וזאת מעבר למה שפורסם בעיתונות הכלכלית עיתון גלובס ועיתון דה מרקר? או האם קיימים בתים להשכרה בסביון מסוג וילה או קוטג'? או האם קיימת אחוזה בסביון להשכרה בקרבה לבית הספר ולגן הילדים או מה היצע פעילויות התרבות של בית התרבות בסביון וכיצד מועצה מקומית סביון מנהלת את הישוב באספקטים של חינוך, תרבות, תחזוקה, בטיחות ובטחון?
התקשרו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים