איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות מגרש או מגרשים בסביון ולבנות בית עם קליניקה? מה היתרון אשר טמון בבניה של אחוזה יוקרתית או וילה מדהימה לבין קרבה לבית החולים שיבא בתל השומר ועצם היותו אחד מעשרת בתי החולים הטובים ביותר בעולם? בתים למכירה בסביון, רפואה ומה שביניהם.  

 
מגרש, מגרשים בסביון וכן נחלה גדולה דיה, מאפשרים מבחינה תכנונית לבנות בתי יוקרה גדולים אשר מאפשרים הקצאה של חלק מהבית עבור יצירת חלל עבודה HOME OFFICE או קליניקה פרטית וזאת כמובן בכפוף לכל האישורים שצריכים להתקבל לפי חוק, לרבות הגשת בקשה בהתאמה לשימוש חורג מהוועדה המקומית לתכנון ולבניה.

בישוב סביון גני יהודה ניתן לבנות אחוזה מפוארת על שטחי מגרשים של ארבעה, חמישה וגם של עשרים דונמים וכן וילות בסביון על שטחי מגרשים של ארבע מאות מטרים, אלף מטרים וקוטג' על שטח מגרש של אלף
מאתיים וחמישים מטרים ושטח מבונה של מאתיים ועשרים מטר וכל אלו רק מספר דוגמאות למספר בודד של בתים למכירה בסביון וניתנים לצורך המחשת הגודל של שטחים של מגרשים בסביון.

הפועל היוצא הינו שבזכות העובדה שאין המדובר בדירות במגדל יוקרתי אשר מטבע הדברים התכנון בהם מוגבל, אלו שקונים מגרשים בסביון יכולים להנות ממגוון יתרונות בבניה של אחוזה יוקרתית או וילה מדהימה ואם לדוגמא קונים את אותם מגרשים בסביון רופאים אשר גם עובדים בבית החולים שיבא בתל השומר יהנו מקרבה למקום עבודתם שכן קרבה לעבודה מהווה פקטור חשוב מאד במדד איכות החיים.

 נציין שאחד היתרונות של קנית בתים בסביון למכירה או מגרשים או נחלות בישוב היוקרתי סביון גני יהודה הינו מיקומו הטוב של הישוב במרכז ובפרט קרבתו לבית החולים שיבא בתל השומר אשר מהווה לפי מחקר שנערך על ידי המגאזין האמריקאי ניוזוויק כאחד מעשרת בתי החולים הטובים ביותר בעולם וזאת לפי מספר אספקטים שנבחנו וביניהם מחקר, פיתוח והישגים רפואיים.

ידוע כי קרבה לשירותים מוניציפלים מהווה קריטריון חשוב באיכות חיים והישוב סביון גני יהודה קרוב מבחינה גאוגרפית לבית החולים שיבא, נציין גם שאינו רחוק לפי מדד של קו אווירי מבית החולים בלינסון וכן קרוב מאד למוסדות להשכלה גבוהה כמו אוניברסיטת בר אילן ולקריה האקדמית קרית אונו וכן קיים בקרבה לכבישים ראשיים(באופן שאינו מפריע לאיכות החיים ולשקט אשר נגזר מקניה של בתים למכירה בסביון או של מגרשים) וכן בקרבה לשדה התעופה הטוב ביותר בישראל ,שדה התעופה בן גוריון.

נציין שאם קניתם מגרש או מגרשים בסביון ותרצו להנות מפעילויות תרבותיות מעולות, בית התרבות בסביון מציג את הקולטורה ממיטבה לכל הגילאים, בשילוב עם ספריה ופעילויות קהילתיות שמפיק שבט צופי סביון אשר נקרא שבט כנען וכן בסביון גני יהודה קיימים גם עסקים פעילים כמו בתי קפה, גלידריות ועוד ולא מעט נותני שרות איכותיים אשר כל אלו ביחד ולחוד מובילים לאיכות חיים גבוהה מאד.
ואם בכל זאת תרצו לבקר בקניון קרוב, קניון קרית אונו קיים במרחק של כמה דקות של נסיעה.

אז, אם תרצו לדעת על אפשרויות הרחבה של קוטג' למכירה בסביון? מה הגודל של אחוזה מהממת בסביון גני יהודה והאם קיימת אחוזה בסביון אשר מונה 300 עצים? מה תפקידה של מועצה מקומית סביון בפיתוח חזות הישוב? מהם בתי היוקרה היפים ביותר בסביון? האם עבור המתלבטים קיימת אפשרות של שכירות של בתים להשכרה בסביון או האם קיימת וילה בסביון עם בריכה להשכרה? או לדעת מה היתרון הטמון ברכישה של נחלה בסביון? או איזה מגרשים מוצעים למכירה היום בסביון הווותיקה או בסביון החדשה ומה הקשר בין מכרז מגרשים בסביון לבין רמ"י או החברה הבורסאית אפריקה ישראל או ברוח מאמר זה מה היתרונות של רכישה של מגרשים בסביון על ידי רופאים אשר עובדים בבית החולים שיבא בתל השומר?

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=883
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים