איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

כיצד אלו שקנו מגרשים בסביון ולימים בנו אחוזה או בתים יפים וכיום מוגדרים כוותיקי סביון זוכים לאיכות חיים גבוהה כתוצאה מפעילות מועצה מקומית סביון. בתים למכירה בסביון חברה וקהילה.  

מגרשים בסביון שעליהם נבנו בתים ולדוגמא אחוזה ולימים הבעלים של אותם בתים הפכו לוותיקי הישוב וכיום מוגדרים כוותיקי סביון זוכים לאיכות חיים גבוהה כתוצאה מפעילות מועצה מקומית סביון. בתים למכירה בסביון עלויות, מחירים ואיכות חיים קשורים באופן ישיר לחברה ולקהילה האיכותית של סביון גני יהודה.

מחלקת התרבות של המועצה בסביון גני יהודה ובפרט פעילות לותיקים אשר מופעלת על ידי בית התרבות בסביון מאד מגוונת עבור אלו אשר משויכים לגיל השלישי.

נכון לשנת 2019 ותיקי סביון הן שקנו ובנו על מגרשים בסביון או קנו בתים בישוב כמו אחוזה לדוגמא נהנו מגיוון וחידוש בפעילויות התרבות מטעם מועצה מקומית סביון.

ותיקי הישוב שבעבר עסקו והקדישו את רוב זמנם ומרצם לבניית בית החלומות שלהם במסגרת תכנון בתים יפים ומעוצבים בסביון ובין אם המדובר על קוטג' כפרי יוקרתי, וילה עם בריכת שחיה עד חצי אולימפית

מאופיינת בקו עיצוב מודרני, אחוזה מהממת של לא פחות מעשרה חדרים וכן בית יוקרתי שבנוי בשטח נחלה, כיום לא עוסקים בבניה של בתי יוקרה, אלא נהנים מאכות החיים אשר נגזרת ממגורי יוקרה שנגזרים ממגורים בשטחי אחוזה מדהימה אשר כוללת סוויטות נפרדות שמאפשרות לילדים ללון בסופ"שים וזאת רק דוגמא אחת.

בנוסף למגורי היוקרה המעולים, מועצה מקומית סביון במסגרת פעילותה הרחיבה באמצעות תכנית טובה את הפעילות לגישור וצמצום פערי digital שבאים לידי ביטוי באופן מובהק בפערים שבין הדורות.
תכנית זו לצמצום פערי הדיגיטל הבין דוריים מאפשרת לימודים על smart phones, היכרות עם עולם ה-internet, שימוש במחשבים ועוד .
היכן ניתן לקבל שירות מסוג זה?

נותני השירות מטעם המועצה יעבירו את השיעור ישירות בתחומי אותה וילה שנבנתה לימים על מגרש בסביון או אם אחוזה מפוארת שייכת למי מבין ותיקי סביון אז יגיעו גם לשם, כך לגבי העברת השיעור בשטחו של קוטג' שמור וכפרי או לחילופין בשטחי מועצה מקומית סביון.

אם בעבר הליך בניית בתים על מגרשים בסביון הוביל להשקעה רבה של זמן, אזי היום ותיקי סביון קוצרים את הפרות במסגרת איכות חיים גבוהה מאד.
ותיקי סביון וזאת בזכות מועצה מקומית סביון נהנים נכון לשנת 2019 משירות חדש וייחודי של דואר עד הבית, שירותי משרד, עזרה בהשאלת ציוד רפואי ועוד.

וכן מבחינת החוגים אשר מופעלים לטובת ותיקי סביון אשר אליהם ניתן להגיע ברגל, שכן המרחק בין וילה מפוארת, אחוזה, נחלה או קוטג' נהדר שנבנה על מגרש לבין בית התרבות בסביון אינו רחוק.
הליכה של ותיקי סביון לחוגים כמו חוג ציור וחוג אימון חשיבה אשר קשורה למתמטיקה משפרת את איכות חייהם על בסיס קבוע.
ותיקי סביון גם נהנים משני חוגים נוספים בישוב יוקרה זה:
  1. חוג סביונים בסביון גני יהודה.
  2. חוג ראשונים בסביון גני יהודה
 
במסגרת חוגי הוותיקים נערכים מפגשים חברתיים עבור ותיקי סביון, הרצאות מעניינות מאד ואירועי תרבות.
 
לסיכום גם ותיקי הישוב שבעבר קנו מגרשים או בתים יפים במסגרת בתים למכירה בסביון ואם עסקינן במגרש או מגרשים, בנו ולימים התגוררו בישוב היוקרתי, הקימו ובנו שם את התא המשפחתי שלהם, כיום מעבר למגורים בבתי יוקרה שמובילים לאיכות חיים טובה יותר בפני עצמם, גם נהנים משלל פעילויות תרבות מגוונות מטעם מועצה מקומית סביון.
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=635 
אפיק פרסום בניית אתרים